#İvan Rakitic | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#İvan Rakitic

318879_1.jpg

kendini ispanyada çok geliştirdi.ortasahanın ortasında meloyla bizi müthiş sırtlar doğrusu.almamız imkansız mı?

Ivan Rakitic - Oyuncu profili - transfermarkt.tr

Inanırmisiniz Schalke bunu 2,5 Milyona Sevilla ya sattı zamanında. Çok iyi bir futbolcu. Son iki senede acayip çıkış yaptı.

I am the one who knocks!

He :D

En az 20 Milyon € Bonservis ....Imkansiz...

Rakitic her zaman begendim bir oyuncudu,Schalke de oynarken bile ama Schalke onu yanils posziyonda oynatti,cok iyi bir oyuncu,ama bize gelmez. Bonservis cok yüksek maalesef.

Edit: Sözlesmesine 2015'te bitiyor ama yinede baska klüpler de cok istiyor Rakitic'i ...Belki BPL'e gidebillir...

Yanılmıyorsam Schalke bunu Lincoln'un yerine almıştı.Bu sezon bayağı iyi oynuyor.Sanmıyorum geleceğini

Sevilla'da bu sezon müthiş oynuyor. Dünya Kupası'ndan sonra daha iyi bir kulübe kapağı atar. O kulüplerden biri de ManU olabilir..

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Bu sezon gerçekten harika oynuyor.

Melo ile birlikte müthiş olurdu ancak çok ama çok zor bir transfer. Birde yabancı sınırı belası var unutmamak gerek.

Schalke'deyken de forumda öneriliyordu 4-5 sene önce o zamanlar pek beğenmiyordum ama son 1-2 senedir baya gelisim gösterdi,23 yasında ve fazlasıyla vitrinde bir topcu,Sevilla'da baya bir meblag ister...

10 -15 milyon verip alalim ondan sonraki sezon kovmak icin ugrasmak daha tatli olur.

Verzonden vanaf mijn iPad met behulp van Tapatalk

Üst Alt