Izet Hajrovic Resmen Galatasaray’da! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Izet Hajrovic Resmen Galatasaray’da!

Anca yedek olur. As oynayacak popularitesi ve yeteneği yok. Birsürü maçını izledim Amrabattan 1 Gram Farkı Yok. Keşke Amrabat gitmeseydide para kaybetmeseydik madem.

ne oldu simdi hajrovicin türk statüsünde oynama isi ? cidden yabanci olarak kalacaksa neden alindi bu oyuncu bruma varkene? hadi bruma kadar iyi olsa bile neye yarar bruma bile giremiyor kadroya hala anlamis degilim bu isten birsey

Bu hangi akla hangı sisteme göre aldık hala anlamadım

Takım defansı hususunda zaten sıkıntı cekıyoruz

Şablonda kendıne nasıl bi yer bulacak çok merak edıyorum

Adam kanat oyuncusu..Kanat yok takımda diyip duruyoduk.Seneye yerli olacak ucuz ve genç bi kanat aldık..Erkan Zengine 10 mio vermektense bu adam çok daha mantıklı ve Erkan kadar da oynar..Bence akılcı bi transfer hem bi kaç pozisyonda da oynayabiliyo

Bu adam için beklenti neden bu kadar yüksek tutuluyor anlamadım. Dünya yıldızı almadık ki ileriye yatırım olarak aldık, olur olmaz göreceğiz ama bir maçla kimse adamı ne linç etsin nede kral yapsın.

Bu sene zor gözüküyor ama herhalde gelecekte yerli statüsünde oynatabileceğimizi düşünerek aldık. Şu an için üst seviye yıldız bir yabancı alsak sınırdan dolayı öyle bir oyuncuyu bile oynatmamız zor gözüküyor, Hajrovic'i ise rahatlıkla tribüne gönderebiliriz. Çok maliyeti olmadığı için başarılı olamazsa da çok sorun yaşamadan gönderebiliriz gibi duruyor. Herhalde böyle düşünerek aldılar.

Benim asıl aklımı karıştıran elimizdeki kötü yabancılardan hiç birini şutlayamamış olmamız. Bunlar resmen yapıştılar ve gitmemek için direniyorlar. Bunlardan birinden kurtulmadan Hajrovic'i kadroya dahil edemiyoruz.

Üst Alt