İzlanda'da Büyük Skandal! Oyuncularımızı Defalarca Arayıp Ülkeye Sokmadılar! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzlanda'da Büyük Skandal! Oyuncularımızı Defalarca Arayıp Ülkeye Sokmadılar!

gerçekliği var mı acaba . hep izlandaya gitmek istemişimdir demek imkan olsa kazara gitsek adamlar dardanel ton yapıp geri gönderecekler.
sinemalarını ve jeopolitik konumunu sevmişimdir herzaman

Üstad İzlanda çok homojen bir toplum. Biz onlara çok uzak bir etnik ve kültüre sahibiz bir Türk'ü kolayca aralarına kabul etmeyeceklerdir. Ki tarihsel kinleri de varmış adamların bu da işin ekstrası. O fikirden vazgeç bence tatil için filan gidebilirsin ama tabi sorun olacağını sanmam. Levent Bey orada yaşıyor tabi o daha hakimdir konuya.

"İnsanlık dışı kana susamış barbarlar gibi!" - Sayfa 1

İzlanda sünneti yasaklayan ilk Avrupa ülkesi olma yolunda

ben şu olaya çok karşıyım.. bilmiyorum siz ne düşünürsünüz. Efendim neymiş de onlar gelince o kadar iyi davranalım ki utansınlar.....Yok ya

Gelsinler daha uçaktan iner inmez ağızlarına öyle bir sıçalım ki Türkle uğraşmanın ne olduğunu anlasınlar. Bunlar manyak bunlara dokunmayalım bir daha desinler...

Üstad İzlanda çok homojen bir toplum. Biz onlara çok uzak bir etnik ve kültüre sahibiz bir Türk'ü kolayca aralarına kabul etmeyeceklerdir. Ki tarihsel kinleri de varmış adamların bu da işin ekstrası. O fikirden vazgeç bence tatil için filan gidebilirsin ama tabi sorun olacağını sanmam. Levent Bey orada yaşıyor tabi o daha hakimdir konuya.

"İnsanlık dışı kana susamış barbarlar gibi!" - Sayfa 1

İzlanda sünneti yasaklayan ilk Avrupa ülkesi olma yolunda
reis soğukta yasayamam ben zaten yav üç beş doğa olayı siyah kumlu plajlarını görüp dönmekti hayalim. azdaha konserve oluyorduk neyse artık imkan olursa filipinler falan yaparız napalım.
kesin orada da bi nefretlik durumumuz vardır ama bahtımıza ne cıkarsa artık

ben şu olaya çok karşıyım.. bilmiyorum siz ne düşünürsünüz. Efendim neymiş de onlar gelince o kadar iyi davranalım ki utansınlar.....Yok ya

Gelsinler daha uçaktan iner inmez ağızlarına öyle bir sıçalım ki Türkle uğraşmanın ne olduğunu anlasınlar. Bunlar manyak bunlara dokunmayalım bir daha desinler...

"Ama ben size diyorum ki, kötüye karşı direnmeyin. Sağ yanağınıza bir tokat atana öbür yanağınızı da çevirin." - Matta 5:39

Beyler izlandalilar cok üzgün, avrupaya rezil olduk, bukadar kötü oldugumuz icin özür dileriz, diye agliyorlar su an.
16904.jpg

Üst Alt