İzlanda'ya Taşınmayı Düşünüyorum Beyler | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzlanda'ya Taşınmayı Düşünüyorum Beyler

Kararımı verdim arkadaş. Her geçen gün, araştırdıkça, daha da hayran oluyorum bu ülkeye. Düşünsenize la. 3.Dünya Savaşı çıksa, zerre alakanız olmaz mevzuyla. Dünya yıkılsa, ayakta kalırsın orada. Suç oranı muazzam düşük. Huzur olarak benzersiz bir ülke. Niye sürünüyorum ki burada diye soruyorum çoğu zaman kendime. Her an dibimde el yapımı bomba patlaması riskiyle yaşıyorum. Bu düpedüz aptallık.

Fırsatım olursa cidden gideceğim. Gözümde cennet halini aldı şu an bu ülke.

gidek de orayi da bozak

Valla takımları böyle iyi gitmeye devam ederse, öyle bir reklam yaparlar ki, 4 sene sonra bütün Reykjavik, dönerci, kokoreççi, kebapçı dolar. :D

Misal ben az evvel Face'e "Bjarnasson" yazdım, gördüğüm ilk profile girdim, adamın arkadaş listesini açtım, İzlandalı kızlara bakıyorum :D Niyeti bozdum.

Valla takımları böyle iyi gitmeye devam ederse, öyle bir reklam yaparlar ki, 4 sene sonra bütün Reykjavik, dönerci, kokoreççi, kebapçı dolar. :D

Misal ben az evvel Face'e "Bjarnasson" yazdım, gördüğüm ilk profile girdim, adamın arkadaş listesini açtım, İzlandalı kızlara bakıyorum :D Niyeti bozdum.

El bombası derken demek bunu kastediyordun.

bu memlekette halkı sömürüp bir yerlere para yedirmedikçe kimse gitmeni umursamaz renkdaş bence en iyisi git hukuku iyi, güvenliği iyi ,geliri iyi , bir yere orada yaşamını kur en azından parçalara ayrılarak ölme olasılığın azalır.

şuan üniversite okuyorum ya bitince ya da erasmusla gidip oralarda kalmak istiyorum bende.

izlanda Türkler olmadığı için güzel.. (Türk derken bu memlekette yaşayan lazı ve kürdü dahil herkesi sayıyorum.. bu coğrafyanın ahlaksız kültürünün yetiştirdiği insandan hayır gelmez)

bütün Türkler izlanda'ya gitsin ki burası izlanda olsun

Üst Alt