İzlediğiniz En Kötü Filmler - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzlediğiniz En Kötü Filmler

Cevap: İzlediğiniz En Kötü Filmler

The Ape (2005)

Maymun kira sözleşmesindeki maddeleri açıklayınca yarıda bıraktım.

İlk aklıma gelen Lanetli Tepe. Ayrıca Kurtuluş Günü vardı. Ufoları ABD başkanının kullandığı F16 ile kovalıyorlardı.*

Ay'a kadar koskoca uzay gemilerini farkedemeyen teknolojimizin,insan üstü zekanın zayıf noktasını bir laptop ile bulması sonucunda, zaferin 4 Temmuz ABD'nin bağımsızlık gününde gerçekleştiği buram buram ABD propogandası yapan film de denilebilir.

Türk filmlerini geçersek, "Children" Türkçe çevirisiyle "Histeri" olam filmimsi en kötüsüydü sanırım.

İğrenç bir film o. Yolculuk esnasında dvd seçenekleri içinden baktığımda "Histeri" isimli bir film görünce "ismi güzel Histeri misteri,deneyelim bakalım" dedim; ama çocukların yemek masasında garip bağrışmaları,garip şekilde hasta olarak güç kazanmaları,canileşmeleri ve koca koca insanları haklamaları,o koca koca insanların ödlerinin kopması falan...Filmin biraz haysiyeti olur.

-zohana bulaşma

-kutsal damacana 2 itmen

-burn after reading

ek olarak benden önce belirtilen türk filmlerinin hepsinin de kötü olduğuna katılıyorum

Rise-of-the-Planet-of-the-Apes-2011.jpg

Mehmet Ali Erbilin oynadığı tüm filmler, özellikle çakma Hababam sınıfları, ömerçip, dünyayı kurtaran adamın oğlu vs vs okadar çok varki çoğuna 5 dk bile dayanamıyor insan.

dünyayı kurtaran adamın oğlu, araf. özellikle dabbe 2, 15 dk'dan sonra sıkıntıdan kapattım

%100 İncir Reçeli millet face de ,twitterda paylaşıp paylaşıp duruyor bir izleyeyim dedim yarabbi ,kız aidsmişmiş ,bardan kaldırıp eve atmış esas oğlan bıdı bıdı ..2 tanede iticimi itici elamanı da başrol yapmışlar yemin ediyorum kabız oldum ,bitiremedim zaten ...Ben incir reçeli sevmem ,dediği bir sahne var ki,forumdaki erkek arkadaşlar incir reçeli yerine neyi yiyeceğini söylediğimi anlamıştır..Berbat ötesi ,saçma sapan bir film..Ben kesinlikle ,insanların sadece entel 2 3 kişi beğendiği için izlediğini ve facelarda paylaştığını düşünüyorum.

dünyayı kurtaran adamın oğlu, araf. özellikle dabbe 2, 15 dk'dan sonra sıkıntıdan kapattım

Dabbe 2'yi bilmiyorum ama ilkini unutamam yahu neydi o öyle.

Hayatımda gördüğüm en kötü konuydu, cinler insanlara e-mail atıyordu la.

Grup saçma sapan yerlerde buluşup duruyordu, yarın görüşelim diyorlardı ne işleri varsa ormanın ortasında buluşuyorlardı, biri ağaca çıkmış biri başka yerde duruyor falan.

Bir de devamlı minibüsle eve dönüyorlardı sahnenin %80'inde bir teyzenin kafası oluyordu.

Üst Alt