İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 300 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
von ryan's express

VonRyansExpressSuite-Lrg.jpg

Fedailer Treni (1965) - Von Ryan's Express

askeri firar içerikli benzer tarihli önerilerin varsa zamanın olunca paylaşmanı rica ederim başgan.
Ne demek hemen beyin bedava ama çoğunu izlemişsindir yine de külliyat olsun forumdaşlara;
  1. The Great Escape
  2. Stalag 17
  3. To End All Wars
  4. The Way Back
  5. Rescue Dawn
  6. Kafkas Mahkumu (Rus Filmi)
  7. Zafere Kaçış (Victory)
  8. The Colditz Story
  9. Hart's War
Hepsi birbirinden güzel kardeşlik, cesaret ve irade örnekleri...İyi seyirler...

Kirli polis filmleri(training day, street kings, vb) önerin de izleyelim.
En bombalarından birini vereyim ağabeyime eğer izlemediyse;

Pride&Glory

Muhteşem oyuncu kadrosu, güzel ritmi ve harika şarkılarıyla;

İrlandalılar candır can...Yıllardır dinlerim Open Reel'i The Prodigals'dan...Spoiler olarak vermedim ama dünya sinema tarihinin en gerçekçi bar kavgası filmin finalinde :) Colin Farrell vs Edward Norton...Birbirini seven iki akrabağanın birbirini öldürmeden verebileceği maksimum hasarı verme üzerine kurulu ve bu şarkı da müzik kutusunda çalıyor :) Hadi yine iyisiniz gençler Uğur Ağabeyinizden sevgilerle:)

En bombalarından birini vereyim ağabeyime eğer izlemediyse;

Pride&Glory

Muhteşem oyuncu kadrosu, güzel ritmi ve harika şarkılarıyla;

İrlandalılar candır can...Yıllardır dinlerim Open Reel'i The Prodigals'dan...Spoiler olarak vermedim ama dünya sinema tarihinin en gerçekçi bar kavgası filmin finalinde :) Colin Farrell vs Edward Norton...Birbirini seven iki akrabağanın birbirini öldürmeden verebileceği maksimum hasarı verme üzerine kurulu ve bu şarkı da müzik kutusunda çalıyor :) Hadi yine iyisiniz gençler Uğur Ağabeyinizden sevgilerle:)
Yarin izlerim ustadim hürmetler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt