İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 307 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
işin teknik taktik kısmı bu filme gitmez be hocam. burada savaştan daha çok tabiri caizse birden fazla hikayenin serüveni var. zaten ilk yorumunda da sende bu hikayelerden kendince çıkardığın anlamları duygusal açıdan anlatmışsın. nihayetinde belgesel izlemiyoruz. sonuç olarak dediğim gibi film gerçekten çöp. ingiliz poh poh çuluğunuda unutmamak gerek.
Peki üstat diyeceklerimi 2 postta dedim zaten hürmetler...

4438843.jpg
Wonder (2017) - IMDb

uzun zamandır bir filmden bu kadar etkilenememiştim benim tarzım gerilim korku olmasına rağmen 1 dk. sıkılmadan izledim.. katı yürekli biri olamama rağmen kendimi zor tuttum gözümden yaş gelecekti .. Mutlaka izleyin hayata bakış açınızı değiştrecek

Resim paylaşmaya üşeniyorum. İsimleri yazayım ilginizi çekerse aratıp bulursunuz.

A Man Called Ove:

Karısını kaybetmiş ve hayattan bezmiş bir ihtiyarın hikayesini anlatıyor. Bence çok iyiydi, izlenir. (7.5)

October in Sky: Bir NASA uzay mühendisinin hayat hikayesini anlatıyor. Başrolde Jack Gylenhaal var. Kesinlikle iyiydi. (8)

Thas Toi: Çok iyi bir Fransız komedisiydi, kesinlikle komedi severler izleyebilir. (7.5)

Mr. Nobody: Herkes muhakkak izlemeli. Hayatımda izlediğim en iyi filmlerden biriydi. (9)

Starbuck: Sperm bağışıyla 533 çocuğun babası olan bir adamın hikayesini anlatıyor. Fena değildi, izlenir. (7)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mr.Nobody nasıl bu kadar eleştirel yorumlar alır ilginç yav

Bende çok sevip 2 kere izlemiştim harika bir film

Mutlaka yazılmıştır ve bu postu okuyan çoğu kimse de izlemiştir ama tüm klişeleri yok eden inanılmaz inovatif post-modern bir film;

Anglo-Sakson kültürüyle Hindiçini kültürünün muhteşem bir kıyası...İzlemeyenler için aslında filmdeki karakterlerden birinin tanrıyı (sümmehaşa) temsil ettiğini de söyleylim daha da spoilera girmeden şunu bırakayım...iyi seyirler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt