İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 315 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Filmi gömmüşler valla biraz çocuksu ama güzeldi şahsımca 1 günde bütün seriyi bitirmiş idim

Valla çocukluğum kitaplarıyla, sonrasında filmleriyle geçti. Kitapları da filmleri de tam seri mevcut. Yemiş yutmuşumdur o seriyi. Muhteşemdir.

Kitaplardan en iyisi: Azkaban Tutsağı ve Ateş Kadehi

Filmlerin en iyisi: Azkaban Tutsağı ve Ölüm Yadıgarları 1 - 2

Fimlerin en kötüsü/hayal kırıklığı: Ateş Kadehi

Valla çocukluğum kitaplarıyla, sonrasında filmleriyle geçti. Kitapları da filmleri de tam seri mevcut. Yemiş yutmuşumdur o seriyi. Muhteşemdir.

Kitaplardan en iyisi: Azkaban Tutsağı ve Ateş Kadehi

Filmlerin en iyisi: Azkaban Tutsağı ve Ölüm Yadıgarları 1 - 2

Fimlerin en kötüsü/hayal kırıklığı: Ateş Kadehi
Ücüncü kez okumaya basladim, nasil bir manyaklik ise MK.

tek mekan denmiş ve the hateful eight önerilmemiş mi benmi yanlış görüyorum renkler
Tek mekan filmlerinin hasıdır inanılmaz sürükleyici film :tbr:

Tek mekan Listesi :)

12 ANGRY MEN

Rus remake'i 12

UNKNOWN

CUBE

1408

BURIED

PANIC ROOM

ROPE

PHONE BOOTH

RESERVOIR DOGS

yazdığım gibi THE HATEFUL EIGHT

SLEUTH

MIST

FROZEN

LOCKE (araba içi sayılırsa)

ve hepsinden önemlisi pek tabii ki REAR WINDOW...ALFRED ÜSTADA HÜRMETLER

En guzel harry potter filmi 3. ve 4. bence. Özellikle 4. iyiydi.

Kitap ve film bambaşkadır kabul ediyorum. Filmler kitapların aynısı olmak zorunda değil ama Ateş Kadehi'ni okuyan biri filminin ne kadar berbat ve yetersiz olduğunu anlar. Quidditch Dünya Kupası zamanında çok olaylar oldu ancak tek kare göstermediler baskın dışında. Harry Potter serilerinin başka hiçbir filmini yönetmeyen Mike Newell yönetti ve özetle içine etti diye düşünüyorum. O bölümde adı çok duyulan ama filmlerde hiç görünmeyen Ron Weasley ağabeyi Percy Weasley Ateş Kadehi'nde bayağı etkindi. O filmde görünmemiş olması sonraki bölümlerde olmayışını da etkiledi. Neyse mk :D

Filmi gömmüşler valla biraz çocuksu ama güzeldi şahsımca 1 günde bütün seriyi bitirmiş idim

Bende değişik bi önyargı vardı hep geçen yıla kadar izlememiştim. Sonra GOT başlığındaydı galiba @Murat Kara HP iyidir yaw filmler o kadar olmasa da kitaplar iyi falan demişti. Ben de filmlerin hepsini 2 günde izlemiştim :asd:

Çocuksu denemez bence ya film olarak çok iyi seri değil ama güzel yani bence..

Kitapları da okumadım daha doğru düzgün..

Kitap ve film bambaşkadır kabul ediyorum. Filmler kitapların aynısı olmak zorunda değil ama Ateş Kadehi'ni okuyan biri filminin ne kadar berbat ve yetersiz olduğunu anlar. Quidditch Dünya Kupası zamanında çok olaylar oldu ancak tek kare göstermediler baskın dışında. Harry Potter serilerinin başka hiçbir filmini yönetmeyen Mike Newell yönetti ve özetle içine etti diye düşünüyorum. O bölümde adı çok duyulan ama filmlerde hiç görünmeyen Ron Weasley ağabeyi Percy Weasley Ateş Kadehi'nde bayağı etkindi. O filmde görünmemiş olması sonraki bölümlerde olmayışını da etkiledi. Neyse mk :D

Valla bence gayet keyifliydi. Keyifliydi çünkü farklıydı.

farkli okullar bir araya gelip kupa için çabalamarı 3e kadar hiç alışık olmadıgımız bir şeydi. Herşeyin daha sonrasi voldemortun plani olmasi ise harry potter filmlere daha büyük bir heyecan katmıştı.

Ben de kitaplari okumuştum hatta ilk kitabi 8 yaşındayken okumuştum. :D hürmetler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt