İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 319 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Senaryo ilgi çekiciydi ama baya kötü-yetersiz yapmışlar 4/10 .
maxresdefault.jpg

0bf124f8b35a95f2264668dd236d201f.jpg

Beklentim yüksekti yav çok mu kötü
reis ne olup bittiğini olayın neden geliştiğini ilk filmde yada diğerlerinde kısa bi özet geçiyordu ve bu izleyıcı ıcın gayet doyurucuydu. o kısa özeti almıslar yaymıslar işte. izlenmez demiyorum ama farklı tercihlerin varsa ona yönel bunu bi ara izlersin gene.iskeletor diye bi karekter var çok acayıp gıcık gittim bide bizim rodrigeze benzeyen bi çocuk var onun peşinde işte herif

ilk film efsane ya ister istemez kıyaslıyor ınsan sonrada böyle oluyor

Filmin yönetmeni bu olunca plana kadar italyan filminin aynısını çekmiş diyorlar ondan izlemedim internetten bedava olsa da izlemem malı...İşi gücü provakasyon madem memnun değilsin memleketten defol git...

Neyse uğur şu Orman Çocuğunun şeylerini atma gözünü seveyim .
Neyin kafasını yaşıyorsa . Herkes kapalı olsun diye baskı yapan Yallah Arabistana böyle mallarda Yallah düşündüğü gibi özgür olmayan ülke varsa oraya .

Neyse uğur şu Orman Çocuğunun şeylerini atma gözünü seveyim .
Neyin kafasını yaşıyorsa . Herkes kapalı olsun diye baskı yapan Yallah Arabistana böyle mallarda Yallah düşündüğü gibi özgür olmayan ülke varsa oraya .
Pardon aklıma geldi ama son bir post atayım bu ateistim demişti sonra da gidip papa ile erdoğanın tercümanlığını yapmıştı :asd::asd::asd: Muazzam ya;

Hem de 1 papa değil 2 papa kimseye nasip olmaz :)

:)

Mission Impossible - Fallout

Genel olarak ilk yarısı çok güzel, ikinci yarısı eh işte bir film olmuş. Bourne Identity tarzı araba sahneleri çok güzel olmuş. O tip sahnelerde müzik koymamaları da bence filmi güzelleştirmiş.

Mission Impossible'ın son 3 filmi arasında çok ciddi bir fark var diyemem. Bu tarz filmlerde benim favorim hala John Wick.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt