İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 339 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Deadpool 2

Biraz isteksiz izlemiştim çocukça geldiği için ama ilk filmden çok çok daha güzeldi. O kurdukları ekip, oradaki şanslı kız vs çok güzelleştirmiş filmi.

Atomic Blonde

Filmin konusunu pek takip edemedim o yüzden beğendim diyemem ama aksiyon sahneleri, dövüş sahneleri çok kaliteliydi. Bir de tabii Charlize Theron filmi zorla izlettiriyor. Böyle bir güzellik olamaz...
deadpool team vs x-mans

yakında sinemamızda...:cigara:

MV5BMTY1NDk0NjI4MV5BMl5BanBnXkFtZTgwNjUyNzMwNjM@._V1_.jpg

şizo bir film olmuş.
beğendim.
Tanıdık karakterleri akla getiren, tanıdık uygulamalarla yüklüydü.
Tek eksiği; hayalî kahramanlar dışında gerçek insan davranışları ve olaylardan esinlenilmiştir vurgusu sanki... . :ka::unsure::sneaky:

Sıradışı bir hayal gücünün senaryosu var. Finale doğru film tutarsa seriye kapı açan dialog ve gelişmeler var..
Bence en azından 2. yi davet eden bir beğeniye sahip olacak...

Biraz nostalji film izleyeyim dedim;

Troie (2004) - IMDb

Şüphesiz ki hector gelmiş geçmiş en garip kahraman. Ilk izlediğimde achillesciydim ama bu özel filmi tekrar izledikten sonra daha çok hectora sempati duyuyorum. Ailesi mal olmasaydı olanlar yaşanmayacaktı..

Akşamleyin Gladyatörü izleyceğim

maymunlar cehenneminin yeni serisi efso olmuş yav. eski serinin tekrar çevrimi falandır diyordum ama ufak tefek şeyler dışınsa 1gr alakası yok.
baya baya bambaşka güzel bi kurgu olmuş. sezar karizmatik bi herif

Ekli dosyayı görüntüle 31254

Nefis bir film. Avrupa sinemasına ait bir şaheser. Filmin atmosferi ve gerçekçiliğini takdir ettim doğrusu.

Ön yargının ve ufak bir yalanın insanın hayatını nasıl cehenneme çevireceğini gösteriyor.
Allah insanı kuru iftiradan korusun da dedirtiyor; delinin biri kuyuya bi atmış, çıkarmaya çalışanlarda içine yuvarlanmış da dedirtiyor.

Bunun gibi senaryo veya olaylar, insan benliğinin nasıl bir sürü psikolojisine katılma içgüdüsüne sahip olduğunu ispatlar gibi..
Bir tarafımız halen yabanî ve güdülme yada güvende olmak önceliği ile için çoğunluğun peşine takılma ihtiyacını barındırıyor...

Müslüm babaya giden var mı çok övüyorlar.. Sanatsal kişiliğine hiçbir sempatim yok sadece film güzel diye gitmeyi düşünüyorum.. Acaba fanları abartmış olabilir mi
gittim reis baba olarak gordugumden bagimsiZ söylüyorum guzel film zorlan yanimda goturdugum bayan arkadasim hic istemese de salondan tatmin olarak ayrildi

1541019628642.png

Şu sıra Avrupa sinemasına sardım. Klass da çok beğendiğim bir film oldu. Karanlık, daha doğrusu iç karartıcı bir atmosferi var filmin. Çekim tekniği, gerçekçi kamera açıları, aşırıya kaçmayan doğal oyunculuk ve diyaloglar sizi filmin içine çekiyor. Ayrıca çok güzel bir soundtracki var.

Gun city diye filmi izledim. Ispanyol Fransiz ortak yapimi. Film Barcelona'da geciyor. Zamanin sartlarini ve gorselligini cok iyi yansitmislar. Fakat anlamadigim birsey vardi. Ispanyol tarihini filan bilmedigimden emin de degilim. Film fransizcaydi veya katalanca fransizcaya yakin mi veya o donemler barcelona filan fransiz kulturunun etkisindemiydi bilmiyorum veya filmi fransizlar cekti diye fransizca olabilir ??
Herneyse film fena degildi. Tabi Messisiz bir Barcelona'yi izlemek garip gelmedi degil.

small_original.jpg

Filmden bir dialog...:

- Cumartesi akşamı saat 5'te öldünüz. Hapishane doktoru, aşırı dozda yatıştırıcı ilaç alarak intihar ettiğinizi doğruladı. Maisons-Alfort'ta 8. sırada 30 numaralı mezara gömüldünüz.... Diyelim ki ben hükümet için çalışıyorum. Size bir şans daha tanımaya karar verdik.
- - Ne yapacağım ?
- Öğreneceksiniz..... Okumayı, yürümeyi, konuşmayı, gülümsemeyi, hatta dövüşmeyi. Her şeyi öğreneceksiniz.
- - Neden ?
- Ülkenize hizmet etmek için.
- - Ya istemezsem ?
- 8. sıra, 30 numaralı mezar...

Hacksaw Ridge

Braveheart'ı yapan adam böyle filmler yapmamalı. Bu kadar mı klişe olur... Rambo filmi gibi. Bir de başına gerçek hikaye yazınca filmin %90'ının kurgu olduğu gerçeği değişmiyor. Film sadece verdiği mesaj hatrına izlenilir yoksa epey sıradan bir film.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt