İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 357 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
organize işler 2

netflixte izledim.kıvanç tatlıtuğ'nun oynadığı saruhan karakteri için izlenir ama evde izlemek yeterli diye düşünüyorum.

b623fbcf5ba9377a7a55cd9b6e3f982b.jpg

Yarın Oscar günü olduğu için bugün izledim ve beğendim. 8/10

Ekli dosyayı görüntüle 41844

Serinin 4.filmi.. Her filmde kaliteyi yukarı taşımayı başardılar.. Polisiye-gizem sevenler kaçırmasın bu kıtlıktan muhteşem bir film.. Serinin diğer filmleri için

Severim böyle seri filmleri. Aldım listeye (y)

Oscar'a aday hiç bir filmi izleyemedim bu yıl. Fırsat bulduğumda mümkünse hepsini izleyeceğim. Önceliğim ve merak ettiğim şu filmler;

• Roma
  • Green Book
  • Bohemian Rhapsody
  • The Favourite
  • A Star Is Born

Yeşil Kitap güzel film de en iyi film o ise filmlerde genel anlamda kalite düşüklüğü olduğu çok belli oluyor.

Film kısmen The Sopranosdan tanıdığımız efsane karakter Carmine Lupertazzi Sr.ı canlandırmış olan Tony Lipin hayati hakkındadır.

latest

42429

İlk filmi izlememiştim ama eksikliğini hissetmedim gayet rahat anlaşılıyor.. Sinemada izledim özellikle 2.yarısı biraz daha hareketliydi.. Keskin bir film ben beğendim şahsen ama bazıları vakit kaybı olarak nitelendirebilir..

42687

Nuri Bilge Ceylan'ın ustalık eseri olmuş. Kamera açıları, çekim teknikleri, Rus edebiyatından esinlenilmiş sahne ve diyaloglar. Enfes bir film olmuş. Süresine rağmen sıkmadan ilerliyor, bir süre sonra sizi de filmin içine çekiyor.

Dün gece Bohemian Rhapsody'i seyrettim. Hakikaten anlatıldığı kadar başarılı bir filmmiş. Rami Malek sağlam iş çıkarmış. İzleyin.

42710

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt