İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 363 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3.kez testere serisini izliyorum bu akşam 4teyim her seferinde tüylerim diken diken oluyor.. Keşke hafızamı o kısmı silinse de baştan izlesem her film nasıl bu kadar başarılı olabilir aklım almıyor.. İzlemeyen kaldıysa bu eziyete son versin asmalı kesmeli diye nitelendirmeyin bildiğin felsefesi var adamın.. Her izleyişte Jon kramere namı diğer jigsawa bir kez daha hayran kalıyorum..

SPOİLER SPOİLER SPOİLER SPOİLER SPOİLER SPOİLER SPOİLER SPOİLER

Az önce jigsawun otopsi sahnesi vardı ağlayacaktım nerdeyse :) adamı öldürüp üstüne aynı felsefeyle 4 harika film daha çekmek nedir abi nasıl bir kafa var bu senaristlerde
Koleksiyoneri izledin mi reis

Malezya yapımı olduğu için fazlasıyla ön yargılı izlemeye başladığım fakat sonradan efsane olduğunu anladığım film; Paskal The Movie

47653

Aksiyon sevenler mutlaka izlesin. Güzel ve çok kaliteli bir iş çıkarmışlar helal olsun.

20190522165520159.jpg

Aykut Enişte (2019)

Yer yer güldürdü. Çerezlik bir film.

6.0/10

10756-who-knows--0-230-0-345-crop.jpg

sanıyorum izlediğim üçüncü jacques rivette yapımı idi, diğerlerini de sevmiştim. film 2 saaten uzun, süreğen bi ilgi istiyor lakin worth it i says..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt