İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 369 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MV5BMzgwMGQwZDAtZTNmOC00NDQ3LTlmZTUtYWQwMWM2ZWQyOTBhXkEyXkFqcGdeQXVyOTgxNDIzMTY@._V1_.jpg

Guzel film. 7/10

Spiderman homkamin midir ne boktur iste o filmin izleyebildigim 15dksina bakarak sinema tarihinin en boktan filmleri listesine kafadan bodozlama gireceğini belirtmek isterim. Nete düştü izliyim bari diyecek olan varsa sakin izlemesin.

yeni orumcek ise iyi bir yapit ustat homcoming ilkiydi o da idare eder idi ama 2 daha iyi diyebiliriz son tahlilde

images

Tarantino yapmış yine yapacağını Brad & Leo döktürmüş resmen. Finalde de Tarantino kendine yakışanı yapmış

Puanım: 7.5/10

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

1570224780597.png

joaquinin psikopat filmleri muthis

philip seymur hofman de muthisti. rip.

7.5/10

images

Tarantino yapmış yine yapacağını Brad & Leo döktürmüş resmen. Finalde de Tarantino kendine yakışanı yapmış

Puanım: 7.5/10

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tarantino’nun her filmini çok beğenen biri olarak bu filmi hiç beğenmedim. Cinematography çok iyiydi. Kostümler falan hoştu. Aktörler gayet iyiydi. Ama filmin neden çekildiğini ve plot’ını anlamadım. Belki de bir daha izlemem lazım ama ben 6 veririm.

Sent from my iPad using Tapatalk

sorcerer
1570738076789.png

güze olsada finalden sonraki 3 5 saniyelik 2. final daha güzel hale getirdi.
birde yeşilçamdan hatırlanan şu müzikleri var tabi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt