İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 380 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yeni izlemen bi bakıma büyük şans
2. filmde hikaye devam ederken bi yandan da don vitonun gençliğini ( robert de niroyu )izleyeceksin. keyfini çıkar üstad

Filmle ilgili bilinmeyenleri okuyacağım da bir şey dikkatimi çekti sana sorayım. İlk film 72, ikinci film 74 yılında çekiliyor. 3. film de 16 sene sonra 1990’da çekiliyormuş. Bu kadar uzun ara neden? 2’de olay bitiyor ve 3. zorlama gişe maksatlı mı çekiliyor?

Filmle ilgili bilinmeyenleri okuyacağım da bir şey dikkatimi çekti sana sorayım. İlk film 72, ikinci film 74 yılında çekiliyor. 3. film de 16 sene sonra 1990’da çekiliyormuş. Bu kadar uzun ara neden? 2’de olay bitiyor ve 3. zorlama gişe maksatlı mı çekiliyor?
valla bi fikrim yok reis kitaplarında da durum ne bilmiyorum. ilk iki filmi defalarca izlemişimdir 3. film beni pek sarmıyor azdır izlediğim o yüzden hakkında da pek bişey okumadım

Ben de askere gelmeden sunlari bi izleyeyim neymis bu balonlar diyodum su an pek bi sey hatirlamiyorum sacma salak isler... zenci elemana sinir oldum zaten adama sa desen soru sormaya basliyo boş yapiyo

Bence saçma sapan dememelisin. O an havanda olmayabilirsin anlamamış olabilirsin. Ya da tarzın değildir. Ya da sana ağır gelmiştir; olabilir. Mesela ben yıldızlararası filmini iki Defa izledim ikisinde de sarmadı. Bu filmin saçma olduğu anlamına gelmez.

Bence saçma sapan dememelisin. O an havanda olmayabilirsin anlamamış olabilirsin. Ya da tarzın değildir. Ya da sana ağır gelmiştir; olabilir. Mesela ben yıldızlararası filmini iki Defa izledim ikisinde de sarmadı. Bu filmin saçma olduğu anlamına gelmez.
Rtas o da sacma ama izleyecem. O tarz filmleri sevmiyorum ışın kilicli galaksili vs o yuzden saçma diyorum tabi ki bunlari seven var. Bir de süper kahramanli seyleri sevmem marvel diyolar ya oyle. Saygi duyuyorum izleyenlere, sevenlere ama benlik degil

"Güzelliğin Portresi"ni izledim geçen sinemada ve baya hoşuma gitti cinsiz perisiz bir gerilim filmi yapmış bizimkiler sonunda.

Senaryo aslında güzel twistler falan ama biraz abartmışlar. Son 10 dakikası olmasa baya iyi derdim. Güney Kore orijinliymiş hikaye.

Oyunculuklar iyi diyebilirim bir tek koca rolündeki eleman sırıtıyordu.

Cgi kısmı gayet iyiydi.

Genel olarak kıvırmışlar bu işi bence 7/10 diyorum.

valla bi fikrim yok reis kitaplarında da durum ne bilmiyorum. ilk iki filmi defalarca izlemişimdir 3. film beni pek sarmıyor azdır izlediğim o yüzden hakkında da pek bişey okumadım
Ekip ikna olmuyor Papa suikasti olunca mario puzo immobilliare hakkında yazıyor copolloyu cezbediyor ama ekip yine yok diyor en sonunda kızı Sofia da bastırınca Michael’ın yeğeni olsun diyorlar andy garciayı yazıyorlar Robert duvall filan yine yok ama ona da bir oğul yazıyorlar cast zayıf kalınca copollo kızından sonra bacısı taliaya da uzun bir rol biçiyor Michealın sağ kolu gibi oluyor zaten filmde en sonunda çekiliyor yani Vatikan’da yolsuzluk ve suikastler olmasa belki de hiç çekilmeyecekti neden 4. Film gelmediğinin izahı da bu yeni bir konu yok ne İtalya’da ne de Amerikan İtalyan diasporasında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt