İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 385 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tarzını sevdim

El cuerpo-contratiempo- al final del tunel- Julia eyes- hidden face-get out- prisoners-sleep tight- the gift-awake-trance- hodejegerne-loft- la migliore offerta- the traffickers

Aklıma şimdilik gelenler işyerinde daha az bilinenlerden vardı bilgisayarda unutmazsam yazarım onlardan da
Isaretlediklerimi izledim.Digerlerine bakayim.Gerci bunlardan bazilarini ben de buldum imdb anketlerinden ama guvenemiyorum.Bazilari fos cikiyor.

Benim tarz tamamen korku-gerilim ruhani varlıklarla ilgili filmler hariç.. Sürpriz sonlu sürükleyici gerilim de severim asmalı kesmeli de çok severim..
Abi sen benim aradığım adamsın ya. Tamamen benim tarzım bu. Çok sevindim ya cidden. Bizi tavsiyesiz bırakma. Ruhani varliklar hariç ben de korku gerilimin hastasıyım kesme biçme kan vahşet kendimden geçiyorum resmen😂

Abi sen benim aradığım adamsın ya. Tamamen benim tarzım bu. Çok sevindim ya cidden. Bizi tavsiyesiz bırakma. Ruhani varliklar hariç ben de korku gerilimin hastasıyım kesme biçme kan vahşet kendimden geçiyorum resmen😂

Benim listem vardı donanımhaberde ona bakabilirsin dostum yanda ufak bilgiler var konuyla alakalı.

Tarzını sevdim

El cuerpo-contratiempo- al final del tunel- Julia eyes- hidden face-get out- prisoners-sleep tight- the gift-awake-trance- hodejegerne-loft- la migliore offerta- the traffickers

Aklıma şimdilik gelenler işyerinde daha az bilinenlerden vardı bilgisayarda unutmazsam yazarım onlardan da
Loft'u izledim.2.yarisi iyiydi.Bu filmin basrolunde de eski hocamiz Orhan Atik oynuyormus. :asd:

loft_20191023110553.jpg

images

Denzel reiss

Sağa sola yatırdı film ama tahmin edebildim finali

8.0/10

Ama ilk cinayette kadının yanında katilin yüzünü gösterdiğinde maskenin altında polis müdürü vardı. Sırf izleyici ikilemde kalsın diye yapılmış bir şeydi bence. Yoksa finali tahmin etmek çocuk oyuncağı olurdu. O açıdan kırdım 2 puanı.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt