İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 428 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Puerta 7, Dogs of Berlin tadinda bir dizi. Klup, holiganlar, belesciler, mafia, varoşlar, eski topcu-yeni topcu ne ararsan var. Arjantin yapimi.

Edit: Sahtekar yoneticileri unutmusum. Onlar da var.

Son düzenleme:
Mortal Kombat güzel olmuş beğendim güzel animasyon filmi yapmışlar.Yanlız uzun zamandır korku filmi izlememiştim.Dedim "O-İT" izliyim de çok kötü.5/1.5 Korku diye gerilim filmi yapmışlar.Gerilim de olmamış ya neyse.

çöpün çöpü. 4/10

dmx agabeyi gormek guzeldi lakin. dunyada normal konusurken rap yapabilen tek insan
Scott Adkins
Steven Seagal
Luke Goss

Çok beğendiğim oyuncular ama ne hikmetse nerde çer çöp yapım var onlarda oynuyorlar. Scott Adkins yine bunlara göre izlenebilir filmlerde oynuyor da, SS ve LG'un oynadığı filmler IMDB'de 4 puanı zar zor aşıyor yav.

İki farklı sosyal statüden kadının ortak sorunlarını anlatan bir film. Ecem Uzun oldukça başarılıydı. 7/10

Samimi ve sıcak bir filmdi. Yer yer güldürürken, zaman zaman da duygulandırdı. 7/10

Film senaryo ve kurgu olarak çok şey vadetmese de inanılmaz bir sinematografi ve atmosfere sahip. Film, plan sekans diye adlandırılan bir teknikle çekilmiş. İzlerken kendinizi o siperlerde gibi hissediyorsunuz. Sinemada izleseydim muhtemelen çok daha fazla beğenirdim. 8.5/10

Not: Çocuk harbiden Yiğit'e benziyor. @Hayri Cund

Erkeklik, güç, iktidar üzerine bir film. Oldukça metafor mevcut. Ayrıca 35 mm. çekilmiş, kasvetli bir atmosfere sahip. Willem Dafoe, Robert Pattinson resital sunmuşlar diyebilirim. Robert kardeşim sen madem bu kadar yeteneklisin neden Twilight filminde oynadın? Senet mi imzalattılar sana? 7.5/10

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt