İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 431 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zzzzzzzz.... 6/10

İşteyim deli gibi film arıyorum izlemek için.Ama hep vasat altı filmler var. Eski filmleri izleyip duruyorum.Bilim kurgu fantastik, macera tarzı film varmıdır.? Dün Wolverine izledim bugün izleyecek birşey yok.

birkaç hafta önce 4 günlük yasak zamanlarında ispanyol filmlerine merak salmıştım izleyeyim dedim ve beğendim. yönetmen oriol paulo bu işi biliyor

el cuerpo(2012);
karısı ölen kişinin morgtan cesedi kaçırılıyor ve olaylar gelişiyor. filmi izlerken lan kesin bu diyorsun 10 dakika daha izleyip yok lan kesin bu diyorsun ve hep bir ikileme sokuyor insanı. aksiyon sahnesi yok ama acayip sürükleyici

el cuerpo.jpg

contratiempo(2016);
başroldeki eleman selçuk inanla barış arduç karışımı bir şey. filme gelecek olursak üstteki filme benzer şekilde ilerliyor diyebiliriz ama olay biraz daha farklı. oldukça sürükleyici hiç kasmadan zorlamadan izlettiriyor zaten üstteki gibi uzun değil 90dk civarı sürüyor tam ideal süre.

bu hafta sonuda aynı yönetmenin mirage filmi var onu izleyeceğim.

contra.jpg

Forrest_Gump_DVD.jpg

Annem hep şöyle derdi: ”Hayata devam edebilmek için geçmişi arkada bırakmak gerekir.” Benim koşmam da bununla ilgiliydi sanırım. 3 yıl, 2 ay, 14 gün ve 16 saat koştum.

İlk kez izlediğim baş yapıtlardan biriydi.Tom Hanks 👏

Son düzenleme:
Birkaç ufak kusur harici harika bir film olmuş. Tavsiye ederim. Peygamberimizin çocukluğu ve 12 yaşına kadar ki yaşamından kesitler sunulan filmi beğendim. Ufak kusurlara gelirsek, Peygamberin tasvir edilmesi hoş olmamış. Evet siması gösterilmiyor. Lakin silueti gösteriliyor. Ayrıca sondaki Deniz sahnesi'de kurgu gibi geliyor. Bir sıkıntılı mevzu da Peygamberimizin amcası Ebu Talib'in Müslüman olduğu anlatılmış ki bu konuda kesin bir kanaat bulunmuyor.
1591381126575.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt