İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 440 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dün Tom Hanks'in Philadelphia filmini izledim, çok iyiydi. Tom Hanks ve Denzel Washington döktürmüş resmen.

Şu videonun sonlarındaki oyunculuğa bakın, adam gözleriyle nasıl acı çektiği hissini seyirciye geçiriyor. Son zamanlarda hakkında acayip iddialar dolaşıyor ama yine de tarihin en iyi oyuncularından olduğu da bir gerçek Tom Hanks'in.

Şu an trt1 de dangal var 3.kez izliyorum harika bir film.. guresle hiç alakam olmamasına rağmen bu filmi çok tuttum Aamir khan yine dokturmus.. ayrıca Sultan var o da Salman Khan filmi yine güreş temalı gerçi 2.bolumde film bambaşka yerlere gidiyor o film de cidden çok iyiydi tavsiye ederim ..

images

Harikulade bir film. Kesinlikle tavsiye ederim.

8.0/10

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

images

Harikulade bir film. Kesinlikle tavsiye ederim.

8.0/10

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
ustat kendine saygisi olan biri hint filmi izlemez diye düşünüyorum bunu sakin yanlis anlama

Illaki denk gelmissinizdir ama denk.gelmeyenler icin trt2 de her gun film veriliyor orjinal dilinde...yayin akisina bakilip ilginizi ceken bi film denk gelirse izleyin derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt