İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 512 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
filmsizlikten çıldıracağım virüs yüzünden piyasada izlicek film kalmadı:mad:

sanırım mini dizilerin çoğunuda bitirdim. tavsiyesi olan varsa alırım yine :zerkan:

geçen gün ''WHO AM I'' izledim alman siber hack filmi plot twistli tavsiye ederim beğendim.

zamanin cok cok ötesinde bir film. 22 yil gecmis ama efektler halen siritmiyor. ciktigi dönem dayimin getirdigi vcd'de izlemistik, hem biraz korkup hemde büyülendigimi hatirliyorum. cocuk halimle kücükken sevdigim ama yillar sonra tekrar bakinca hayal kirikligi olan bir cok film vardir. bu filme de tam aksine her izleyisimde daha da hayran kaliyorum.

Boss Level aksiyon severler icin gayet doyurucu.
film klasik ölüp ölüp dirilen adamin cinayet sebebini bulana kadar devam ediyor. Bir ara bunaltti ama sonra izleniyor yine. Hatta bir ara komik de geldi. Bu arada oldurme sahneleri filan iyi. Sadece fazla kan kullanmamislar

Beklentimi aştı sonu biraz basitti sadece 7/10
uzaylılar onca yıl önceden gelmeyi planlamış ta ne olur ne olmaz diye ayaklanmadan kapının açılmasını sağlayamamışlar mı yani :asd:

Yukarıdaki kadar beğenmedim ama idare eder 6/10

Kış uykusu, Ahlat Ağacı kalitesinin 1-2 tık altı ama izlenir yani 7/10

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt