İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 519 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
images

İlk filme göre baya sönük kalmış.

5.0/10

iPhone 6S Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

il postino
muazzam film kahpece bi final. zaten bu italyan yönetmenlerin finallerinde bi kahpelik olmazsa olmuyor. benzer bi durum Il sorpasso filminde de yaşandı
1621949714776.png

Overseas
1621949939849.png
tadında bi belgesel. filipinli hanımefendilerin diğer ülkelere dadılık gibi işler için giderken geride bıraktıkları aileleriyle alakalı bi yapım

hafta sonuna 2 film izlemeyi düşünüyorum

derailed tarzı gerilim-gizem buna benzer tavsiyen varsa alırım ahberd @Uğur İz
Buradan secebilirsin. Isim vermem gerekirse No Way Out, Diabolique, The Game, Gone Girl, The Game derim.

Adam nasıl da güzel 7 dili konuşamıyor,
Her ne kadar çok beğenmesemde şu anki oyumculara bakınca tiyatro sahnesi tozu yutmuş olduğu bir yeteneği olduğunu şu 2 dk içerisindeki atmasyon dilleriyle net bir şekilde gösteriyor bence cok basarılı bir 2 dk videosu gerçekten şimdiki oyuncular iki kelimeyi yan yana getirmezken kafadan atarak benzetmeleri yerinde ve hemen hemen doğru olmuş.

Her ne kadar çok beğenmesemde şu anki oyumculara bakınca tiyatro sahnesi tozu yutmuş olduğu bir yeteneği olduğunu şu 2 dk içerisindeki atmasyon dilleriyle net bir şekilde gösteriyor bence cok basarılı bir 2 dk videosu gerçekten şimdiki oyuncular iki kelimeyi yan yana getirmezken kafadan atarak benzetmeleri yerinde ve hemen hemen doğru olmuş.

Evet. Şimdikiler yakışıklı ve güzel. Başka bir özellikleri yok. Eskiden kötü dediğimiz dizilerde en düşük karakter tiyatro oyuncusuydu.

Evet. Şimdikiler yakışıklı ve güzel. Başka bir özellikleri yok. Eskiden kötü dediğimiz dizilerde en düşük karakter tiyatro oyuncusuydu.
İnan tv denen icattan o kadar uzaklaştım ki bunu modern teknoloji(pc,telefon,tablet) olmasından dolayı değil , aksine Aynı senaryo aynı dizi aynı film ve aynı tv programlarını değiştirip değiştirip farklı farklı yeteneksiz ama yakışıklı mimiksiz ama güzel kadınlarla bize sunmaları beni şahsen tv dan uzaklaştırdı. 5 dk oturup annemden dolayı tv dizi bakıyorum dayanamıyorum o kadar kötü o kadar içi boş insalar sanatçı diye dolaniyor ki belki orta düzey diyeceğimiz cengiz küçükayvaz bunların yanında gerçekten hem oyuncu hem tiyatrocu hem emekçi hem sanatçı.

İnan tv denen icattan o kadar uzaklaştım ki bunu modern teknoloji(pc,telefon,tablet) olmasından dolayı değil , aksine Aynı senaryo aynı dizi aynı film ve aynı tv programlarını değiştirip değiştirip farklı farklı yeteneksiz ama yakışıklı mimiksiz ama güzel kadınlarla bize sunmaları beni şahsen tv dan uzaklaştırdı. 5 dk oturup annemden dolayı tv dizi bakıyorum dayanamıyorum o kadar kötü o kadar içi boş insalar sanatçı diye dolaniyor ki belki orta düzey diyeceğimiz cengiz küçükayvaz bunların yanında gerçekten hem oyuncu hem tiyatrocu hem emekçi hem sanatçı.
Eskiden yerden yere vurulan kimsenin beğenmediği Yaprak Dökümü dizisinde herkes tiyatrocuydu. 6 sene sürmüştü. Bu tesadüf olamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt