İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 525 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
the bad batch (2016) :

oyuncu kadrosu,hikaye ,filmi izlemeden kendine ceken bir on izleme....
derken film ilk 20,30 dakika sonrasinda 'koca bir hayal kirikligi birakti bunyemde.
distopik dunya tandansinda dusunulmus; az biraz mad max,kill bill ,grindhouse, ve bir kac kult filmden esinlenerek bir sey cikarmak istemisler, kanimca yazik olmus koca potansiyele...

images

La fracture (2019) - IMDb

Tahmin edilebilen bir son. Yine de filmin atmosferi fena değildi.

7.0/10

iPhone 6S Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bunu bende izlemistim,begenmistim. puanim hemen hemen ayni. 7
thriller turunde bir fim. kanimca yonetmen iyi kotarmis filmi. oyunculuk(basrol) performansi ozellikle dikkatimi cekti. ayni turde ve hava da *shutter island misal diger begendigim filmdi....

sayet bugune dek izlemediysen ;

eglencelik , abd menseli ; (karizma mel gibson klasik tarz ve uslubu soslu),kendini izleten vs ; Kill the Gringo (2012) - IMDb

kuzey avrupa , depresif, siddet dozu yuksek vs ; Headhunters (2011) - IMDb

her ikisini de cok begenmistim. 2.olan daha ozel benim adima.

iyi seyirler dilerim.

Headhunters cidden çok sağlam filmdi kuzey Avrupa'dan pek böyle yapımlar çıkmıyor..
Yukarıda onerdigin filmin kadrosuna ben yanlış mı baktım keanu reeves Jason Mamoa Jim Carrey falan diyor .. Genel olarak yorumlar da kötü ilginç doğrusu..Gerilim-korkuysa fırsat bulunca izleyeyim ama gerilimle alakası yok demisler

Headhunters cidden çok sağlam filmdi kuzey Avrupa'dan pek böyle yapımlar çıkmıyor..
Yukarıda onerdigin filmin kadrosuna ben yanlış mı baktım keanu reeves Jason Mamoa Jim Carrey falan diyor .. Genel olarak yorumlar da kötü ilginç doğrusu..Gerilim-korkuysa fırsat bulunca izleyeyim ama gerilimle alakası yok demisler

*hh filmine benzer film, <> yine o bolgeden;
nacizane onerebilirim....

bir de bu (bayagi eski ama remake'i yapilacak(yapildi sonradan) kadar etkili hikayesi var ,bence) ;

*bad batch filmini soruyorsan, evet.kadro ozellikle ilk ikisi son yillarda bayagi trendler..
film; diyalogu az olan , yavas akan bir tarzi var filmin,.. 2 saatlik filmde diyalog eksikligi bariz belli oluyor...
filmi cogu kisi begenmiyor yorumlara bakildiginda...< bunda diyalogun az olmasi, filmin asiri yavas ilerlemesi on ayak olmus olabilir bence....

gise de cakilmasi da tuzu biberi oldu...
tarz olarak; salt bir ture indirgeyemem sahsen, her sey den biraz olsun gibi bir film olmus.....
sanki burning man festivali (izlediysen veya duyduysan, filmi izlerken hatirlayacaksin) konseptli.
spoil gibi olmasinda; yani filmi izledikten sonra ruyan da festivaldesin ve caniballarin arasina dusmussun ve seni yiyorlar... zil caliyor uyaniyorsun uykudan.....

*karakterler, produksiyon, oyunculuk, gorsel,cekim ve muzikler begendigim yonleri oldu.
hikaye anlaminda bayagi makyaja ve duzenlemelere de iihtiyaclari var ,ilk izledikten sonra bende bu izlenim olustu filme dair.

muziklerini genel anlamda bayagi begendim, favorim bu parcasi oldu ;

son olarak,
gerilim korku,gizem vb turde karanlik tarzlar ilgini cekiyorsa bir kac oneri getirebilirim.
salt korku seviyorsan, bi film var 1-2 olarak cekildi. puani orta sira, fakat amator kamera vs oldugu icin izlerken geriyor mekan da film boyu hemen hemen karanlik,..vs.
(yazabilirim ismini,sayet blair cadisi vari kamera cekimi tur filmler izliyorsan) .

*uzakdogu sinemasindan ise; eger izlemediysen,mutlaka goz at derim,
the wailing onerebilirim ilk aklima gelen. ben cok begenmistim ilk sahneden son sahnesine kadar.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt