İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz

B09A5B44-3784-4689-87F7-A940BF7FD001.jpeg

biraz psikolojik gerilim biraz gizem biraz hayalet hikayesi derken ortaya karışık bir film olmuş. ilk bir saat yavan. son kırk dakika merak uyandırmayı başarıyor ama sonu tatmin edici degil. ucu açık hikayeleri severiz de burda ne tarafa çeksen diger taraf açıkta kalıyor gibi bir durum var. aynı yoldan giden 'night house' cok daha başarılıydı.

Roland Emmerich Moonfall diye bir film yapmış. Yine bol bol cgi kullanılmış. Muazzam senaryo yine cgiye kurban edilmiş ama cgisizde Yokoluş çekmek mümkün değil.

Filmin ilk kısmı iyiydi ama ikinci kısmında olay örgüsü hızlı ilerlediği için hikayede biraz kopukluk olduğunu düşünüyorum. Fatih Artman ve Songül Öden'in oyunculukları özellikle çok iyiydi. Yine de daha iyi olabilirmiş diye düşünüyorum. 6.5/10

Yönetmen Mungiu'nun izlediğim ikinci filmi. 4 ay, 3 hafta, 2 gün filmi kadar beğenmedim ancak kötü film de diyemem. Süresi biraz uzun geldi bana, tempo çok düşüktü. 6/10

Sitcom, skeç tarzı bir şey. Bu senaryonun sitcomu yapılsa, oturup seyredilir ama sinema için pek iyi sayılmaz. Bazı kısımları güldürdü ama onun dışında izlemesiniz de olur. Çok boş vaktiniz varsa seyredebilirsiniz. 5/10

Oscar adayları açıklanmış.

0689174.jpg

Siccinin ilk 4 filmi Dabbe 3-4 ve Musallat dışında bu sektör maalesef leş gibi .. Üstteki yapım epey övgü almış ama bir halta benzemiyor sirf sonu sürprizli diye de çekilecek iş değil ..3/10

Ekli dosyayı görüntüle 150854

Çok güzel bir konuyu iyi isleyememisler maalesef başlarda çok umutluyum sonları umduğum gibi olmadı .. 6.5/10
benim çok sevdigim bir filmdir. konu iyi islenmemis, sonu anlamsız gibi elestiriler hep yapılır bu filmle ilgili ama ben katılmıyorum. bence bilerek bu yolu secmisler. film mesajını bası sonu belli bir hikayenin icine yerlestirmek yerine aynı mesajı tekrar eden farklı durumları ardarda sıralayarak dogrudan veriyor. diger turlu daha kotu olabilirdi. yani hikaye on plana cıksaydı icindeki mesaj kaygısı cok goze batabilirdi. snowpiercer mesela cok rahatsız etmisti beni.

Üst Alt