İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 362 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
44646

büyük umutlarla başlayıp leş gibi biten bir film ..İspanyollara yakıştıramadım sadece film boyu kasvetli bir ortam gizem yani klasik ispanyol filmi havası var ama o da kurtaramamış

Sağlam gerilim -korku filmleri arayanlar buraya (in cin yok bizde) » Sayfa 1 - 2

Yaklaşık 100 filmlik gerilim-korku filmi listem(ruhani varlıklarla ilgili film yok ) 2 yıl önce çıkarmıştım güncelleme de yaptım buraya atmak aklıma gelmemiş... Yarısından çoğu klasikleşmemiş pek bilinmeyen filmlerden oluşuyor.. Türü sevenler göz atabilir
Inli cinli boyle exorcist, conjouring 2 insideous 2-3, paranormal activity tadinda bi liste varmi?

Bu hangi filmdi yaw?

D5kc4jEWkAEzpu_

3.kez testere serisini izliyorum bu akşam 4teyim her seferinde tüylerim diken diken oluyor.. Keşke hafızamı o kısmı silinse de baştan izlesem her film nasıl bu kadar başarılı olabilir aklım almıyor.. İzlemeyen kaldıysa bu eziyete son versin asmalı kesmeli diye nitelendirmeyin bildiğin felsefesi var adamın.. Her izleyişte Jon kramere namı diğer jigsawa bir kez daha hayran kalıyorum..

SPOİLER SPOİLER SPOİLER SPOİLER SPOİLER SPOİLER SPOİLER SPOİLER

Az önce jigsawun otopsi sahnesi vardı ağlayacaktım nerdeyse :) adamı öldürüp üstüne aynı felsefeyle 4 harika film daha çekmek nedir abi nasıl bir kafa var bu senaristlerde

Avengers: Endgame

Bende mi acaba bir doyma oldu, çok sıkıldım filmi izlerken, hep bitse de gitsek diye bekledim. Bir önceki film daha oturaklıydı. Sinemada izlediğime değmişti, buna pişman oldum gittiğime.

Kaptan Merve

Eh işte kıvamında bir filmdi.

Black Panther

İzlediğim en salak Marvel filmiydi.

Bumblebee

Güzeldi. Başroldeki kız aşırı tatlı.

Ready Player One

Son zamanlarda izlediğim en güzel film. Aldı, götürdü resmen. Çocuksu tarafları bile batmadı gözüme, çok eğlenceli filmdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt