İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 382 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adeta bir gerçek entelektüel seçimi, inanılmazsınız sayın Seden.

"bütün paramı bu filmlere yatırdım. hiçbiri ticari film değildi. ama paramı bu şekilde kaybettiğim için mutluyum. umberto d. ve bisiklet hırsızları hayatımın en güzel armağanlarıydı.” ( de sica)

Bisiklet hırsızlarını da izlemişizdir diye düşünüyorum?
evet reis bisiklet hırsızlarını izledim uzun zaman oluyor. o ufak çocuğu ancolettiye benzetiyordum hep :asd.
bu aralar italyadan beyaz telefon filmleri sonrası ile gidiyorum reis fellini filmlerini izledim en son eşi gelmiş geçmiş en iyi kadın oyuncu olabilir gözümde. muhtesem mimikler şahane oyunculuk. kadın şarlo resmen

la strada
1578846822518.png

Le Notti di Cabiria

1578846948788.png

I Vitelloni
bunda eşi oynamıyor gerçi

1578847058377.png

images

İyiydi

7.5/10

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

images

7.0/10

images

7.5/10

images

7.0/10

images

7.5/10

Fetö güzellemeleriydi tabi o zaman liboşlar hakim her yere 20 sene önce kıro dediklerine peckinpah muamelesi yapıyorlardı

images

Muazzam

9.0/10

Diğer filmleri de iyidir. İzlemediysen izlemeni öneririm.

Sinemaya gidip izlediginiz ilk filmi yazin bakalim.
Benim icin uzun bir zaman oldu. Jaws, Avare veya The Champ'ten biriydi tam hatirlamiyorum simdi. Ailenin en kucugu oldugum icin kardeslerim beni de beraberlerinde gotururlerdi sagolsunlar.

MV5BMmVmODY1MzEtYTMwZC00MzNhLWFkNDMtZjAwM2EwODUxZTA5XkEyXkFqcGdeQXVyNTAyODkwOQ@@._V1_.jpg220px-Awaara_poster.jpg220px-Champposter.jpg

Cüneyt Arkın'ın Polisiye filmleri içerisinde en güzellerinden birisi.

Çocukluğumda bir kaç kez TV'de izlemiştim, geçenler de Youtube da tekrar izledim.

Yine TV de Behzat Ç.'yi izlediğim zaman bana konusu hiç yabancı değil dedirten film.

Sinemaya gidip izlediginiz ilk filmi yazin bakalim.
Benim icin uzun bir zaman oldu. Jaws, Avare veya The Champ'ten biriydi tam hatirlamiyorum simdi. Ailenin en kucugu oldugum icin kardeslerim beni de beraberlerinde gotururlerdi sagolsunlar.

Ekli dosyayı görüntüle 70539Ekli dosyayı görüntüle 70540Ekli dosyayı görüntüle 70541

Sinemada ilk izlediğim film ya Vizontele ya da Hababam Sınıfı Merhaba. Ama net hatırlamıyorum. Hababam’ı net sinemada izledim onu hatırlıyorum. Ama Vizontele’yi ilk nerede izledim hatırlamıyorum.

Şimdi aklıma geldi, ilk olarak Neredesin Firuze’yi izledim sanırım. Kafam karıştı

118442.jpg

37885.jpg

58929.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt