İzmir mi, İstanbul mu? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzmir mi, İstanbul mu?

İstanbul farkılıdır. İstanbul'un güzelliği çoğu yerde yoktur.

Fakat o güzelliği trafik berbat ediyor. Birde son zamanlarda dızo kürtler berbat etti.

Her yerde olay çıkarıyolar. İstanbul'un havasını kaçırıyorlar.

türkler güzelliğe güzellik mi kattı

bu nasıl faşistçe bir yaklaşımdır

her yere avm yapan siz güzelim parkları katleden siz

vs vs

bi rum da çıkıp bu türkler istanbulu mahvetti dese ne yapardın ki bence haklı

türkler güzelliğe güzellik mi kattı

bu nasıl faşistçe bir yaklaşımdır

her yere avm yapan siz güzelim parkları katleden siz

vs vs

bi rum da çıkıp bu türkler istanbulu mahvetti dese ne yapardın ki bence haklı

farkındaysan kürtler demiyorum.

dızo kürtler diyorum. istanbulda yaşıyorsan özelllikle fatih veya gop civarında dediğimi anlarsın.

Ikisinin de guzlligi baskadir ben izmirde yasiyorum izmirliyim ama yilda en az 3 kere istanbula giderim oranin da guzelligi baska

Sidik yaristirmaya gerek yok

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

farkındaysan kürtler demiyorum.

dızo kürtler diyorum. istanbulda yaşıyorsan özelllikle fatih veya gop civarında dediğimi anlarsın.

neden sadece dızo kürtler çingenler dızo türkler vs vs bi sürü insan var herkesi birini beğenmiyor

benim değinmek istediğim millet adı vermenin yanlışlığı ve görüldüğü üzere konu dışına çıkılıp yanlış anlamalara sebep veriyo

istanbul'un en büyük sorunu trafik. diğer kalan özellikler ne bileyim doğal güzellik olsun, sosyal aktivite olsun vs vs diğer şehirlerden önde olsa dahi istanbul'da yaşamamak için yeterli bir sebep trafik sorunu benim için. 30 km mesafeyi 3-4 saat içerisinde gideceksem varsın kalsın öyle şehir.

neden sadece dızo kürtler çingenler dızo türkler vs vs bi sürü insan var herkesi birini beğenmiyor

benim değinmek istediğim millet adı vermenin yanlışlığı ve görüldüğü üzere konu dışına çıkılıp yanlış anlamalara sebep veriyo

yo dızo kürtler gze çarpyıo milletde bunu biliyo niye millet adı vermekten sakınıyım

Ne yanlışlığı ya :) 30'un üstünde il gezdim çoğunda arkadaşın bahsettiği kesim sorun yaratıyor. Zaten Akdeniz'de sahil şeridinde 1 ay kal, hangi şehir farketmez dediğimi anlarsın.

Herkesin içinde yatan bir şehir vardır. Benim için İzmir'İn yeri hep ayrıdır :) Ama mantıken düşünürsek de ayda belli bir para kazanıyorsam İzmir, yok İstanbul'u yaşayabilirim ben diyorsan; yani adı üstünde İstanbul..

İstanbul farkılıdır. İstanbul'un güzelliği çoğu yerde yoktur.

Fakat o güzelliği trafik berbat ediyor. Birde son zamanlarda dızo kürtler berbat etti.

Her yerde olay çıkarıyolar. İstanbul'un havasını kaçırıyorlar.

aynen yüzde yüz katılıyorum, şuan kürtlerin yoğun olduğu bi yerde yaşıyorum ve buralar çok berbat..

Duyduklarima göre Bursa.

Istanbul'a bir kez gitmistim mac icin (Ali Sami Yen). Sadece 1.5 gün kalmistim, ama sehir gercekten muhtesem gözüküyordu. Tabi gezmek ayri, yasamak ayri. 15 milyon kisi arasinda kolay degil elbet.

tek tek alıntılamadan şunu sorayım ;

Kürtler pis toplum bilincinden uzak her türlü pisliği içinde barındıran topluma ve güzelliğe zarar veren bir millet ?

Her şeyi mahveden sürekli sorun çıkaran ellerinde molotoflarla gezen kötü kokan insanlar ?

tek tek alıntılamadan şunu sorayım ;

Kürtler pis toplum bilincinden uzak her türlü pisliği içinde barındıran topluma ve güzelliğe zarar veren bir millet ?

Her şeyi mahveden sürekli sorun çıkaran ellerinde molotoflarla gezen kötü kokan insanlar ?

Konu başka yerlere gidiyor. Kimse Kürtler diyerek genellemedi. Zaten yapılan şey de ırkçılık değil; toplum içinde kendini soyutlayan bir kesim var ve bu rahatsız edici oluyor.

Üst Alt