İzmir mi, İstanbul mu? - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzmir mi, İstanbul mu?

Yazın ortasında gitmeyin ama lütfen. Ben gitmiştim ölüyordum az kalsın.

O sıcak neydi be.

Evet yazin Adana sicagi insani hayattan bezdirir. Ben de gittim mi 2-3 gün kalabiliyorum ancak, sonra baska yere gidip bir kac gün sonra tekrar dönüyorum. Öyle 1-2 hafta kalmak mümkün degil hele hele disaridan biriysen ve alisik degilsen. Günde 2 kere dus aliyordum ben bu yaz.

Bu yaz bayagi sehir gezdigim icin zaten 2 günden fazla kalmadim hic Adana da.

Bize seviye dersi vermeye kalkan birinin paylastigi video ve o video icinde özellikle dikkat cektigi sahneyi görüyorsunuz degil mi.
@Erman Türker bazen fazla sert giristigini düsünüyordum ama az bile yapiyorsun.

Ben Adana budur diye göstermek istedim. Ulan Sheraton'ın olduğu muhit bile korku filmi gibi.

Ayrıca temiz düzgün yerler yok mu! Var. Ama sıkıcı işte. Sıcak! Geçen ilkbaharda haftada iki defa gittim bir ay boyunca. Kabus gibi memleket. Olumlu tek yeri var kebapçıları ve tabi ki Seyhan Nehri çevresi.

Ben Adana budur diye göstermek istedim. Ulan Sheraton'ın olduğu muhit bile korku filmi gibi.

Ayrıca temiz düzgün yerler yok mu! Var. Ama sıkıcı işte. Sıcak! Geçen ilkbaharda haftada iki defa gittim bir ay boyunca. Kabus gibi memleket. Olumlu tek yeri var kebapçıları ve tabi ki Seyhan Nehri çevresi.
Sen yanlış memlekette doğmuşsun, Japonya'da falan doğmalıymışsın, onlarda bu güvenlik meselesine takık.

O hareketi bize cektigini itiraf etmez isen benden cekecegin var.

Üst Alt