Jack Grealish, 2027 Yılına Kadar Manchester City'de - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jack Grealish, 2027 Yılına Kadar Manchester City'de

grealish geçen sene takımını son hafta kümede tutarken de büyük takım yapacağı belliydi. onu 1 sene geç alma fikri fazladan 50-60 milyon euro ödettirdi citye. geçen sene 45-50 milyona bitirebilirlerdi.

kanimca tarz olarak liverpool'e uymaz. <> arti eksi denkleminde gozlemledigim vakit.
kendi oyun karakteristik profil olarak, kendisi ve mancity adina cok dogru bir birlesme bu birliktelik....

@Keramettin TANRIVERDİ
*leicester'li james maddison bir diger begendigim saf yetenek.
arsenal bu transferi bayagi zorluyor, 60 m sterlin istiyor kulubu,,, takas arti paraya olumsuz yanit verdiler.
net yanitlari ustteki ucret son gelinen durumda.

arsenal adina cok onemli bir kritik hamle olur bu transfer.
simdilik zor , fakat olur da alirlarsa buyuk is basarirlar...

Bizle oynadıkları bir milli maçı hatırlıyorum sağ açık oynamıştı. 85 86 falandı heralde son zamanlarıymış. İngiliz ligi eskiden bu kadar popüler değildi ama çok iyi ingiliz topçular vardı. Bu lineker john barnes falan
O zamanlar doğmak ile meşguldum o yüzden bilmemem normalmiş ama hiç duymamış olmamda b benim ve futbol piyasasinin eksikliği diyelim.

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Grealish'in maasi:

Grealish’s 6-year deal is worth £115m in wages. This means at £369,231 per week it would make him the highest paid footballer in the history of English football. [Telegraph]

Üst Alt