Jack Grealish, 2027 Yılına Kadar Manchester City'de - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jack Grealish, 2027 Yılına Kadar Manchester City'de

daha once de deginmistim kendisine yonelik nacizane gorusumu...hem kumas hem kalite ve de benim adima en onemlisi fundamental yonden ozel buldugum bir profil kendisi...
*man city adina muthis bir hamle...
*onceki donemde defans profil olarak sehrin diger takimi manu takimi da keza maguire 'yi aldiginda olumlu bulmustum.... *ingiliz milli takiminda fundamental yonu iyi buldugum ve begendigim oyunculardan maguire, kane,grealish....

bakalim son halka kane de mutlu son olacak mi...

Akılalmaz bir hamle.

KDB, Bernardo üstüne Grealish. Önde Sterling, Foden, Mahrez.

Santrafor almayacaklarsa doğru bulmadığım bir iş.

Grealish'e hayranım old school topçu diye, Peple çalışsın da isterim ama santraforsuz olmaz.

Pep olmasına rağmen takıma çok oturacağını düşünmüyorum desem de, süprizler çıkarabilir. Çok değişik ve fazla baskın bir transfer hamlesi oldu.

Santrafor yokken cok malca bir transfer ve kadro planlamasi.

Kane icin 125 milyon euro istiyor Tottenham, o parayi cok bul ama Grealish icin 110 milyon euro ver. :rolleyes:

Chris waddle vardı bir zamanlar bilir misiniz? Jack Grealish adını ne zaman duysam hep onu anımsıyorum nedense. Deli topçuydu. Şimdi olsa 150 rahat ederdi

ilk defa duydum da adam neymiş oyle ya hele bir golu harıka sol ayagına alıp vuracakmıs gıbı yapıp sag ayagı ıle asırtma atmasına ohaaa dedım.Efsaneymış gerçekten kaç yılları arası futbol hayatı oldu

Akılalmaz bir hamle.

KDB, Bernardo üstüne Grealish. Önde Sterling, Foden, Mahrez.

Santrafor almayacaklarsa doğru bulmadığım bir iş.

Grealish'e hayranım old school topçu diye, Peple çalışsın da isterim ama santraforsuz olmaz.

soyle bir aciklamasi var pep'in ; >

Many have questioned where Grealish fits in at City given the plethora of attacking options at Guardiola's disposal.

Raheem Sterling, Riyad Mahrez, Bernardo Silva, Ferran Torres and Phil Foden are all competing for the wide roles in the side.

However, it's now emerged that Guardiola has an alternative plan up his sleeve for Grealish.

According to The Athletic, the City boss wants to use Grealish as a No 8 in his side.

The idea is that he'll rotate with Ilkay Gundogan in the heart of midfield.

Grealish has previously played as a central midfielder during his time at Villa but he has played most of his recent football at left-wing.

Guardiola said towards the end of last season that he was looking to almost build a team of midfielders who can keep the ball, having utilised Kevin De Bruyne as a false nine.

“I like players with the ability to keep the ball, it is one of the biggest principles I look for,” Guardiola said in April.

*Pep Guardiola reportedly wants to rotate Jack Grealish with Ilkay Gundogan at Man City

yazinin sonlarina dogru *kane 'e de deginilmis ucundan.

soyle bir aciklamasi var pep'in ; >

Many have questioned where Grealish fits in at City given the plethora of attacking options at Guardiola's disposal.

Raheem Sterling, Riyad Mahrez, Bernardo Silva, Ferran Torres and Phil Foden are all competing for the wide roles in the side.

However, it's now emerged that Guardiola has an alternative plan up his sleeve for Grealish.

According to The Athletic, the City boss wants to use Grealish as a No 8 in his side.

The idea is that he'll rotate with Ilkay Gundogan in the heart of midfield.

Grealish has previously played as a central midfielder during his time at Villa but he has played most of his recent football at left-wing.

Guardiola said towards the end of last season that he was looking to almost build a team of midfielders who can keep the ball, having utilised Kevin De Bruyne as a false nine.

“I like players with the ability to keep the ball, it is one of the biggest principles I look for,” Guardiola said in April.

*Pep Guardiola reportedly wants to rotate Jack Grealish with Ilkay Gundogan at Man City

yazinin sonlarina dogru *kane 'e de deginilmis ucundan.

Şaşırdım diyemem zaten rol olarak öyle düşünmesem de mevki olarak orada oynatmayı planladığını tahmin ediyordum özellikle de solda Foden ve Sterling'i rotasyona sokmasından dolayı.

Geride bir holding, önlerinde ise İlkay/Grealish, KDB/Bernardo gibi bir hat kulağa muhteşem geliyor. Grealish gibi özel bir yetenekle de oyunu yönlendirmek yine iyi bir düşünce, esasında böyle bakınca da false 9lar ile oynamaya devam etmesi de makul geliyor. City saha içinde o kadar değişken yapılara bürünüyorki bazen oyuncuların da kafası karışıyordur.

Tabii ben yine de Kane olmasa dahi o profilde playmaker forward profilinde bir oyuncu almaları gerektiği kanaatindeyim, malum Pep oyunculara saha içi özgürlüğü tanımıyor, her yerden kaleyi avlayan şutörler altı pasın içerisinden topu nasıl kaleye sokarızı düşünüyor bu yüzden de Kane gibi akıllı bir forvet ile en azından oralarda bulunan boşluklar artacak, geçen sene İlkay'dan alınan 20 gol civarı katkı diğer oyunculardan da gelebilecektir.

Grealish nerede oynarsa oynasın heyecan verir ama düzenli oynamaması da üzücü olur biraz :)

Şaşırdım diyemem zaten rol olarak öyle düşünmesem de mevki olarak orada oynatmayı planladığını tahmin ediyordum özellikle de solda Foden ve Sterling'i rotasyona sokmasından dolayı.

Geride bir holding, önlerinde ise İlkay/Grealish, KDB/Bernardo gibi bir hat kulağa muhteşem geliyor. Grealish gibi özel bir yetenekle de oyunu yönlendirmek yine iyi bir düşünce, esasında böyle bakınca da false 9lar ile oynamaya devam etmesi de makul geliyor. City saha içinde o kadar değişken yapılara bürünüyorki bazen oyuncuların da kafası karışıyordur.

Tabii ben yine de Kane olmasa dahi o profilde playmaker forward profilinde bir oyuncu almaları gerektiği kanaatindeyim, malum Pep oyunculara saha içi özgürlüğü tanımıyor, her yerden kaleyi avlayan şutörler altı pasın içerisinden topu nasıl kaleye sokarızı düşünüyor bu yüzden de Kane gibi akıllı bir forvet ile en azından oralarda bulunan boşluklar artacak, geçen sene İlkay'dan alınan 20 gol civarı katkı diğer oyunculardan da gelebilecektir.

Grealish nerede oynarsa oynasın heyecan verir ama düzenli oynamaması da üzücü olur biraz :)
sevgili keramettin cok guzel yerinde tespitler.

takip ettigim kadari ile - sende benim gibi grealish'i ozel buluyorsun ve de begeniyorsun. yaniliyor muyum ?

*oyuncuya yonelik transfer konusu gorusumu- transfer ozelinde daha once deginmistim.
man city kanimca en uygun takim suan icin...
< bunda oyuncunun profil oyun karakteristiginin pep futboluna ve eldeki mevcut kadro profiline cok uygun oldugunu dusundugumden dolayi mcity yapmasini beklemistim.

ingiliz milli den de uyumlu oldugu takim arkadaslari-hali hazirda mancityde mevcutlar. bu da ayri bir pozitif nokta.
kane bu nokta da dedigin gibi eksik en ozel halka.
ikisinin uyumunu euro doneminde mac basliklarinda yer yer deginmistim. umarim ayni takimda bulusurlar.
benim grealish,kane hatta defanstaki maguire(belki begenmeyeni coktur) gibi profil oyunculari ayri yere koymam ve begenmemdeki en onemli etkenlerden biri; *fundamental nuans yonlerinin kuvvetli olusu.
bu ozelligi bizim takimda
*bizde misal nacizane gordugum benzer isimler (yaslari,saglik durumlarindan ayrik) ; arda,gedson,falcao.yenilerden cicaldau. - cok izlemesem de vidyolar ve bizim macta gozlemledigim berkan'i da bu yonde olumlu buldum.bir kac mac izledikten sonra nacizane net gorusumu kendisine yonelik eklemeyi dusunuyorum bu *nuans ozelligindeki yeterliligi konusunda.

sneijder,melo, mariano,nagatomo,ujfa,riera vs onceki kadro dan keza bu yonde ayri tuttugum profillerdi.
bu mesajimin en basindan en sonuna tum yazdigim bu isimlerin genel olarak benim adima ortak yonleri bu bahsini ettigim nuans dan dolayi haliyle takim oyununda efektif olmalari.

*yorumum biraz grealish ozelinden bizim takima kaydi, kusuruma bakmayin.

ozetle; man city adina muthis bir transfer. umarim kane konusu da pozitif sonuclanir halka tamamlanir.

Aston Villa haftada 200 bin pound önermis kalmasi icin ama geri cevirmis teklifi. City'de ayni seviyede maas alacakmis.

100 milyon etmez. Çok severim Grealish'i hatta şu anda sahalarda sanat icra eder gibi oynayan bir kaç futbolcudan birisi ama o para etmez ya.

sevgili keramettin cok guzel yerinde tespitler.

takip ettigim kadari ile - sende benim gibi grealish'i ozel buluyorsun ve de begeniyorsun. yaniliyor muyum ?

*oyuncuya yonelik transfer konusu gorusumu- transfer ozelinde daha once deginmistim.
man city kanimca en uygun takim suan icin...
< bunda oyuncunun profil oyun karakteristiginin pep futboluna ve eldeki mevcut kadro profiline cok uygun oldugunu dusundugumden dolayi mcity yapmasini beklemistim.

ingiliz milli den de uyumlu oldugu takim arkadaslari-hali hazirda mancityde mevcutlar. bu da ayri bir pozitif nokta.
kane bu nokta da dedigin gibi eksik en ozel halka.
ikisinin uyumunu euro doneminde mac basliklarinda yer yer deginmistim. umarim ayni takimda bulusurlar.
benim grealish,kane hatta defanstaki maguire(belki begenmeyeni coktur) gibi profil oyunculari ayri yere koymam ve begenmemdeki en onemli etkenlerden biri; *fundamental nuans yonlerinin kuvvetli olusu.
bu ozelligi bizim takimda
*bizde misal nacizane gordugum benzer isimler (yaslari,saglik durumlarindan ayrik) ; arda,gedson,falcao.yenilerden cicaldau. - cok izlemesem de vidyolar ve bizim macta gozlemledigim berkan'i da bu yonde olumlu buldum.bir kac mac izledikten sonra nacizane net gorusumu kendisine yonelik eklemeyi dusunuyorum bu *nuans ozelligindeki yeterliligi konusunda.

sneijder,melo, mariano,nagatomo,ujfa,riera vs onceki kadro dan keza bu yonde ayri tuttugum profillerdi.
bu mesajimin en basindan en sonuna tum yazdigim bu isimlerin genel olarak benim adima ortak yonleri bu bahsini ettigim nuans dan dolayi haliyle takim oyununda efektif olmalari.

*yorumum biraz grealish ozelinden bizim takima kaydi, kusuruma bakmayin.

ozetle; man city adina muthis bir transfer. umarim kane konusu da pozitif sonuclanir halka tamamlanir.

Oyun içi baskınlık gösterebilen oyuncuları ben de seviyorum hatta bu adamlarda oyun zekası, saha görüşü ve pas kalitesi de olunca benim için en değerli oyuncu profiline bürünüyor. Grealish'i hem bu açılardan hem de eskilerdeki takımlarda olan lider oyuncu profiline oturttuğum için seviyorum, her takımın bir yıldızı olurdu hücumda ona top atılır ve bir şeyler yapması beklenirdi, Grealish o dönemleri anımsatıyor izlerken tabii muhtemelen City'de sistem içinde öne çıkmaya çalışacağı bir rolü olacaktır. Leicesterli Mahrez belki daha heyecan vericiydi ama Cityli Mahrez daha değerli bir oyuncu artık dünya futbolunda.

Bir de bahsettiğin fundamental yönü yüksek özgüvenli oyuncular da pek kalmamaya başladı, günden güne de azalıyor mesela bugünlerde Ujfa gibi bir lider stoperi bulmak zor, bulsan da çok değerli oluyor. Türkiye'den de bu profiller çıkmıyor kolay kolay, özgüvenli ama mental yönü zayıf ya da mental yönü güçlü ama özgüvensiz oyuncular çıkıyor genelde, Arda bu açıdan farklıydı, başka oyuncularının ayaklarının titrediği yere ilk çıktığında bile fark yaratabiliyordu.

Bakalım Kane de gelirse umarım, City daha da hevesle izlenecek bir takım haline gelir.

Üst Alt