GSC Scout - Jackson Muleka - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jackson Muleka alınmalı mı?

• Evet, almalıyız.

• Hayır, almamalıyız.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
fm'de bu ligleri boşuna açmıyoruz

joi2ogx.png

Anketin durumuna bakınca neden milyonlarca euro kazıklandığımızı anlamak zor değil

Kasımpaşa haklı

Bu kulübün onca yatırım yapılan scout ekibi bir tane bu tip adam öneremiyor bizde bu mulekaya salya akıtıyorsak

İyi olur zar

maçın özetini ilzedim baktım bu konu baya ilgi görmüş.

sandımki adam milleti pazarlara yolladı - uçtu kaçtı.

adama sevis edilen toplara baktınız mı ? (ilk golde fırsatçı bacak uzatma - herkes yapabilir istese) . ama paşanın ileride yaptığı koşulara benzer 1 tane şey söyleyin bana bizim takımda - sadece kerem koşuyor. adamlar biliyor foveti nere gider, ortasaahdan kim içeri dalar - bizde ezbere o işler.

o yüzden oyunu düzeltmediğinde istediğin ismi yaz cacık.

Tükiye içindende sözleşmesi bitmediği sürece , bedavaya olmadığı sürece kulüpleri zengin etmenin alemi yok.

Taylan+emre akbaba+ en fazla 4 milyon euro bir kuruş fazlasına gerek yok o da potansiyelini gösterdiği için yoksa santrafor bölgesinde kumara gerek yok yani mulekanın liegedeki halini alıp türkiyede tutacakmı demeye gerek yok santraforumuz garanti bir isim olmalı

Taylan+emre akbaba+ en fazla 4 milyon euro bir kuruş fazlasına gerek yok o da potansiyelini gösterdiği için yoksa santrafor bölgesinde kumara gerek yok yani mulekanın liegedeki halini alıp türkiyede tutacakmı demeye gerek yok santraforumuz garanti bir isim olmalı

Bir krs fazlasına gerek yok haaa ..Daha ne olacak herife 10 milyon Euro baymissin bugün taylan+ akbabayi çöpe atsan 4-5 eder zaten

7 maçta 11 gol atmış kendini ligde kanıtlamış 99 dogumlu potansiyelli bir yatırımdan bahsediyoruz diagne gibi 28 yaşındaki ölü yatırıma git 13 milyon bağla demiyoruz sapla samanı ayıralım lütfen

Liegede 19 mac 2 gol geçen sene 10 maç 7 gol Belçika için gayet vasat bir performans....
Ödenen bonservis 2 milyon..Sen diyorsun ki 3 aylık Kasımpaşa performansiyla 2 milyonluk adama takaslarla birlikte 10 milyon verelim .. Sap da saman da bize girer aman diyeyim

Üst Alt