Jamon Lucas Gordon Galatasaray'da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jamon Lucas Gordon Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Jamon Lucas Gordon Galatasaray'da

Galatasarayı uçuracak baketbolcu olarak görülmemeli. Ben daha iyisini bekliyordum. Evren ve Shipten çok az daha iyidir. Mesela Olimpiakostan Teodosiç gibi biri gelseydi çok daha mutblu olurdum. Bu transferlerler şampiyon olmamız çok zor. Kalite daha çok artmalı.

Galatasarayı uçuracak baketbolcu olarak görülmemeli. Ben daha iyisini bekliyordum. Evren ve Shipten çok az daha iyidir. Mesela Olimpiakostan Teodosiç gibi biri gelseydi çok daha mutblu olurdum. Bu transferlerler şampiyon olmamız çok zor. Kalite daha çok artmalı.

bla bla bla klasik laflar. Daha geçen seneki kadroyna nerdeyse sampiyon oluyorduk. Teodosic fln hayal.

Ve Jamon Lucas Olympiakos'tan geliyor baya eurolig tecrubesi var. Evren karsilastirmasinada guluyorum sadece

Jamon Lucas>>>>>>>>>>>>>>>>>>Evren Buker.

İyi bir görev adamı. Oyunculuğunun dışında kişisel olarak da koçların çalışmak isteyeceği türden bir arkadaş. Sorun çıkarmaz. Shipp'in expansion pack'li hali gibi. :D

Ama skor öncelikli bir oyuncumuz da olması gerekiyor. Geride bıraktığımız sezonda en çok sorun yaşadığımız iki alandan biri skorer oyuncu eksikliği idi. Diğeri de ribaund. Ribaund sorunu için Furkan hamlesi geldi. Skor için de 3 numaraya bir hamle bekliyorum.

JamonT Gordon sandım sabah ilk gördüğümde acayip sevinmiştim, açıkçası iyi oyuncu ama Ship'in oyun stilinin kopyası Jamon, Shipp gidiyorsa tamamda kalıyorsa aynı tarz iki oyuncu olucak.

hee teodosic tamam .

futbola da sarpın yerine messiyi aldık mı kalite tavan yapar he mi :D

Ben yalnız şunu anlamadım. Jamon Gordon gibi bir combo guard geldi tamam da, bunun üzerine niye başka bir 1 numara aranıyor ki? Alırsın bir tane Swingman, bir tane combo forvet, bir tane de pivot; tamamdır takımın.

Ben yalnız şunu anlamadım. Jamon Gordon gibi bir combo guard geldi tamam da, bunun üzerine niye başka bir 1 numara aranıyor ki? Alırsın bir tane Swingman, bir tane combo forvet, bir tane de pivot; tamamdır takımın.

Bence aranmiyor baska 1 numara. PG'de Tutku/JL olacak, 3 numaraya skorer bir tanede pivot/4 numara.

Tutku/JL

Shipp/Caner

Jasaitis?/Shumpert

Pops?/Cevher

Furkan/Andric veya Pekovic

Millet Eyup Yildiz'in resmi bir kaynak oldugunu saniyor :90:

Shippi gönderip oraya doğru düzgün birini alırsak kısa rotasyonun seviye atlar

Lakovic gelirse Shipp gider malesef.Giderde kiralık gider.Ama şimdi Gordonun yanına skorer SF almalı.

Hayırlı olsun.

Arkadaşlar şu mevkilerinin Türkçe karşılığınıda yazında bizde anlayalım.Yok JL yok bilmem combo guard.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt