Jan Olde Riekerink: "Görevim, takımı başarıya ulaştırmak" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jan Olde Riekerink: "Görevim, takımı başarıya ulaştırmak"

Bursa bir cikis yakaladi , bizden ondeler ,kazanirlarsa ,ki cesaretlenmislerdir son durumumuzu gorunce , 4 puan onumuze gecerler , bu da bize gecen sezonun tekrari bir hedef manasina gelir

yok eger yenebilirsek , tekrar 4 hatta 3 uncu olabiliriz , avrupa kupalari ve hatta duruma gore 2 incilik icin sansimiz surer

hakikaten onemli bir mac arefesindeyiz

Hocada biliyor ne yapilacagini ancak bu oyuncularla bu zor iste. Eskiden Drogba, Elmander vardi topu tutarladi. Yanina Sneijder yaklasirdi. Amrabat, Engin, Emre Colak risk alirdi. Simdi tek Bruma var.

Bu oyuncu grubu ile zor.

Ama dedigine katiliyorum. Arkada istedigin kadar pas yap. Baski kuramiyoruz.

Adam yetersiz olsa da hedeflerini biliyor ve ona göre çalışıyor.

Sorun sende değil sorun tek hedefi arazileri satmak olan yönetim.

SARI KIRMIZI!

Bursa macindan sonra kovulur

Suan bursa bizden daha iyi futbol oynuyor

5 Mac ust uste ayni ilk 11'le ciktik maglubiyet görmedik nezaman ki kadroda degisiklikler yapildi puan kayiplari basladi

Bursa macıyla birlikte cıkışa gececez bence heis.

Bu hafta Bjk basak. Haftaya Fb Bjk oynayacak.

Osmanli macina kadar kayipsiz gidersek her sey tekrar baslar bizim icin.

Bursa
Kasimpasa (D)
Antep.

Bu 3 mactan 9 puan cikarmaliyiz.

Bursa macıyla birlikte cıkışa gececez bence heis.

Bu hafta Bjk basak. Haftaya Fb Bjk oynayacak.

Osmanli macina kadar kayipsiz gidersek her sey tekrar baslar bizim icin.

Bursa
Kasimpasa (D)
Antep.

Bu 3 mactan 9 puan cikarmaliyiz.

3 maci kazanirsak tekrar Lige Ortak oluruz zaten ama futbolumuz pek umit vermiyor

Fantezilerden vaz gecip ideal kadromuzla oynarsak kötü gidise dur diyebiliriz

Çok acayip bir süreçten geçtik Alper. Bu takım 4 maçta 3 mağlubiyet aldı ve tarihi boyunca böyle bir örnek sanırım 1-2 sezon olmuştur.

Sanmıyorum böyle devam edeceğini.
Bursa maci cok kritik, o maci kazanamazsak bilki deja vu gorecegiz demektir (gectigimiz sezonu). Bakalim oyuncular nasil bir tepki verecek, ayrica taraftar da gelecek mi merak ediyorum.

3 maci kazanirsak tekrar Lige Ortak oluruz zaten ama futbolumuz pek umit vermiyor

Fantezilerden vaz gecip ideal kadromuzla oynarsak kötü gidise dur diyebiliriz

doğru diyorsun da, biz terimin son şampiyonluk döneminde de ümit vermeden oynuyorduk. O dönem herkes oynanan futbolu falan eleştiriyordu. Keza Hamza dönemi de böyle geçti.

Bilmiyorum belki ben Riekten taraf olduğum için objektif bakamıyorumdur. Hayırlısı olsun hakkımızda

doğru diyorsun da, biz terimin son şampiyonluk döneminde de ümit vermeden oynuyorduk. O dönem herkes oynanan futbolu falan eleştiriyordu. Keza Hamza dönemi de böyle geçti.

Bilmiyorum belki ben Riekten taraf olduğum için objektif bakamıyorumdur. Hayırlısı olsun hakkımızda

Bende Riekerink'ten yanaydim acikcasi herzaman destek oldum ama son 4 mactir pozisyon üretemeyen bir Galatasaray var,bu sorunu hoca'nin cözmesi gerekiyor ama 4 Mac oldu hala cözemedi.

Cözemedigi icin kötü sonuclar aldik ve insanlar desteklemekten vaz gecti dogal olarak

Umarim bursa macinda ilk haftalarda izledigimiz bir Galatasaray takimi olur sahada

böyle tv yorumcusu gibi konuşan t.direktörlere bayılıyorum prandelli de böyleydi diyorum acaba tv yorumculuğuna geçiş yapsalar daha doğru olmaz mı ?

Bu heralde maçtan önce şöyle diyor futbolculara.Gerekirse bütün 90 dakkada musleraya oynayın ama top bizde kalsın.Hala buna destek çıkanlar bile var şaka gibi.Sezon sonuna kadar kalsın ilk 5 e giremez bu takım net.

tek forvet oynuyorsun forvetine 1 tane orta gelmiyor maç boyunca,ataklarımızda rakip ceza sahasında adam çoğaltamıyoruz.halbu ki geçen sezon bile bizi örnek gösterirlerdi ceza sahasında çoğalma konusunda.şimdi herkes izliyor bakalım Eren yada Bruma nasıl cambazlıklar yapacaklarda gol atacaklar diye.hala geçen sezonun çok gol yeme korkusuyla yaşıyor takım

Bursa maci cok kritik, o maci kazanamazsak bilki deja vu gorecegiz demektir (gectigimiz sezonu). Bakalim oyuncular nasil bir tepki verecek, ayrica taraftar da gelecek mi merak ediyorum.

Bursa macini kazanmamiz mümkün falan degil. Bu topcu görünümlü toplulukla ancak erzincansporu falan yeneriz. Taraftara gelince, 5 bin taraftar bile gelse, yaziklar olsun o taraftara. 100 kisi bile gitmemeli. Söyle iyice bi bos tribünlere oynasin bizim capsizlar da, caplarinin ne oldugunu anlasinlar. Beceriksiz yeteneksizler.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Üst Alt