Jan Olde Riekerink: "Kazanacağımıza olan inancım tam" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jan Olde Riekerink: "Kazanacağımıza olan inancım tam"

13254126_1177435105648516_6116089168831808187_n.jpg

Ziraat Türkiye Kupası finali öncesinde düzenlenen basın toplantısında Galatasaray teknik direktörü Jan Olde Riekerink açıklamalarda bulundu.

Jan Olde Riekerink: "Oyunculardan aldığım enerji, taraftarlara bir şeyleri geri ödemek istiyorlar"
Jan Olde Riekerink: "Bu sezon bizim için iyi geçmedi. Bu kupayla bunu telafi edebiliriz"
Jan Olde Riekerink: "Taraftarlarımızın takıma güveni kaybolmuştu. Evimizde oynadığımız derbilerde bile kazanamayacağımızı düşünüyorlardı"
Jan Olde Riekerink: "Rakip takıma duyduğum bütün saygıyla söylüyorum, kazanacağıma olan inancım tam"
Jan Olde Riekerink: "Zor bir dönemde göreve geldim. Benim geleceğim bugünün konusu değil. Önemli olan yarın oynayacağımız final"
Jan Olde Riekerink: "Yönetimimiz zor zamanda benden görev talep etti, gelecek sezon için de mutlaka planlamalar yapacaklardır"
Jan Olde Riekerink: "Penaltılar üzerine çalıştık. Ama çalıştığımız sadece penaltı değil, tüm senaryolara hazırlandık"
Jan Olde Riekerink: "Tabi ki maçın uzatmalara ya da penaltılara gitmesini değil, 90 dakika içinde kazanmayı isterim."
Jan Olde Riekerink: "Wesley Sneijder 11 yaşındaydı ve onun hocalığını yapıyordum. Maçın kaderini her an değiştirebilecek bir oyuncu."
Jan Olde Riekerink: "Kaptan Selçuk İnan'da aynı şekilde maçın kaderini her an değiştirebilir. Kadromuzdaki birçok oyuncu bu özelliğe sahip."
Jan Olde Riekerink: "Geldiğimden bu yana arkadaşlarımı şunu söylüyorum; ilk kural takım olmak. Benim ilk odaklandığım konu takım olmak."

Son düzenleme:
Irkçıoğlu ve Kara Sis'ten çok daha fazla güven veriyor. Hiç olmadı futboldan anlıyor.

Bizde sana güveniyoruz Rieking

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt