Jan Olde Riekerink: "Yasin'e mecbur değiliz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jan Olde Riekerink: "Yasin'e mecbur değiliz"

5093923.jpg

Galatasaray yönetiminin süresiz kadro dışı bıraktığı Yasin Öztekin’e yönelik bu uygulamayı onaylayan teknik direktör Riekerink’in çarpıcı ifadeler kullandığı öğrenildi.

Yasin Öztekin’in kadro dışı kalması olayı şöyle gerçekleşti. Yasin’in disiplinsizliği ve sürekli ücretinde artış istemesine tepki duyan Galatasaray yöneticileri, kadro dışı düşüncesini Jan Olde Riekerink’e şu sözlerle iletti:

“Yasin Öztekin’in, Tuzlaspor maçındaki kırmızı kartında sabotaj kokusu alıyoruz. Kendisini kadro dışı bırakmak istiyoruz. Sizin görüşünüz nedir?”

RAHATLATAN KONUŞMA

Sportif A.Ş. yöneticilerinin bu sözlerine teknik direktör Riekerink’in karşılığı şöyle oldu:

“Ben de gerekli cezanın verilmesinden yanayım. Kanat alternatiflerimiz kısıtlı olabilir. Ancak ona mecbur değiliz. Bruma ile Sinan var. Rodrigues gelecek. Gerekirse Josue ya da Linnes’i de kanatta oynatırım.” Riekerink’in bu onayıyla rahatlayan yönetim de kadro dışı kararını uygulamaya koydu.

Hürriyet

Jan Olde Riekerink: "Yasin'e mecbur değiliz"

Bırak puanları şampiyonluk getirse istemiyorum Ronaldo'nun yandan yemisini.
Umarım 3 gün sonra affedilmez de diğerlerine ders olur.
Ama hiç zannetmiyorum 1 ay sürmez affederler. Yasine de parasını ikiye katlamak için fırsat doğar.

tapatalk

Üst Alt