Jardel: "Forvet lazımsa ben gelirim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
5e994a6918c7730c8825f3f5.jpg

Galatasaray, Süper Lig'in 32. haftasında MKE Ankaragücü'ne 1-0 kaybederek üst üste 3. yenilgisini aldı. Mağlubiyet sonrası Galatasaray'ın efsane oyuncusu Mario Jardel, sosyal medya hesabından çok konuşulacak bir video paylaşımı yaptı.

Jardel, "Sana neler oluyor Galatasaray? Neden kazanamıyorsun? Paran var, yapılanman var, maaşların iyi. Forvet lazımsa ben gelirim. Kazanman için benim geri gelmem mi lazım?" ifadelerini kullandı..

Cok guzel bir Ironi yapmis adam Falcaoya inceden dokundurmus Bu yasta senden daha iyi oynarim demis .Biride o G.t kalkar mi yazmis bizde oynsdiginda da kalkmiyordu zaten o G.tu sallaya sallaya gisyere gostere atiyordu gollrri kral

falcao - andone aldık sakatlıktan oynayamadılar, adem büyük zaten forvet değil, elimizdeki tek sakatlanmayan forveti de penaltı yaptırıyor normal gol atamıyor bahanesi ile yolladık.

O g*t kalkar mı la?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Herif o g.tle bile gol attı.

Her türlü ademden ve akbabadan daha çok katkı vereceğini kabul edelim.

Golcü dedin mi jardel üstüne tanımam.

Ama forvet olarak bişey diyemem

Hayatımda gördüğüm en garip golcüydü kendisi. Ve biz adamı koşmuyordu diye gönderdik. En azından koşmadığı için sakatlanmıyordu :D

Üst Alt