Jasikevicius F.Ülker'de - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jasikevicius F.Ülker'de

Cevap: Jasikevicius F.Ülker'de

O iphone'u ucuz işçiler sayesinde kullanıyorsun . Yamo Ming sayesinde Çince'ye çevrildi NBA.com. Çin'deki izleyici potansiyeli yüzünden Yao Ming'in draftından sonra çevrildi. Ben az önce bir cümle yazdım ya " biliyorsan konuş alim sansınlar, bilmiyorsan sus adam sansınlar" diye. Hah işte, sen şuan Türkiye'desin ,ben ise uzun zamandır Çin'de yaşıyorum ve ana meseleğim de Çince ile alakalı. Bu yüzden bilmediğin konular hakkında fazla yorum yapmaman , seni yüceltir. Yoksa bu şekilde küçük düşmeye devam edersin. Ayrıca asyalı hatunları espiri olsun diye yazmıştım biraz, bütün bunlar senin küçümsediğin ama henüz ulaşamadığın noktalar. Bunu vurgulamak istemiştim... Anlayan anladı zaten sen çok yorma bunlara kafanı. Sağlıcakla kal, bir de bol bol kitap falan okumanı tavsiye ediyorum.

@S.Suha Dogan

Gülmekten öldüm. Hahahaha.

1 - Çin'de üretimin sebebi ucuz işçilerinden başka bir şey değil. Buna emin olabilirsin. Önemli olan iPhone 4'ü fabrikada üretmek değil, iPhone 4'ü tasarlamak. ;)

2 - NBA'in web sitesi Yao Ming yüzünden tercüme edilmedi Çince'ye. Kapitalizm yüzünden tercüme edildi. Oradaki 1 milyardan fazla nüfus, potansiyel müşteri Stern'in gözünde. Aynı şekilde Arapça'ya da çevrildi. Başka nüfuslu ülke dillerine de çevrildi. ;)

3 - Asyalı hatunlar ne alaka?

O iphone'u ucuz işçiler sayesinde kullanıyorsun . Yao Ming sayesinde Çince'ye çevrildi NBA.com. Çin'deki izleyici potansiyeli yüzünden Yao Ming'in draftından sonra çevrildi.

Ben az önce bir cümle yazdım ya " biliyorsan konuş alim sansınlar, bilmiyorsan sus adam sansınlar" diye. Hah işte, sen şuan Türkiye'desin ,ben ise uzun zamandır Çin'de yaşıyorum ve ana meseleğim de Çince ile alakalı. Bu yüzden bilmediğin konular hakkında fazla yorum yapmaman , seni yüceltir. Yoksa bu şekilde küçük düşmeye devam edersin. Ayrıca asyalı hatunları espiri olsun diye yazmıştım biraz, bütün bunlar senin küçümsediğin ama henüz ulaşamadığın noktalar. Bunu vurgulamak istemiştim... Anlayan anladı zaten sen çok yorma bunlara kafanı. Sağlıcakla kal, bir de bol bol kitap falan okumanı tavsiye ediyorum.

Jasikevicius dediğiniz gibi formsuz değil çok büyük transfer yenilgi çok ağır gelmiş adamlara bastırmışlar parayı :D

Jasikevicius şu anda Euroleague'de en iyi guard'dır. Herkes çenesini kapatsın. Birileri mutlu olacaksa, bize konuşmak düşmez. Yao Ming için Arapça'ya ve Japonca'ya çevrildi NBA'in web sitesi. Bunu kabul etmemiz gerekiyor. Çin o kadar mükemmel bir ülke ki, Apple gibi bir şirket kurdular ve ürünlerini kendileri üretiyorlar. Çin o kadar mükemmel bir ülke ki; çalışma koşulları yönünden herkes tarafından kabul görüyor, herkes o seviyeye yükselmek için can atıyor.

İnsanların kendilerini kandırmalarına hasta oluyorum.

Şu konudan da Çin ve Troll konularına bağlandık ya ne desek boş. Serhat artık yeter.Her yumurtadan çıkıyorsun, her yerde tahrik amacın var, her yerde kendini en üstün ilan ediyorsun. Biraz tevazu yahu.

34 yasindaki bir adamdan ne beklersin artik en fazle 1 veya 2 yil daha oyunar ve Jasikevicius o eski Jasikevicius degil unutmayin bunu

Buradaki durum benim ya da başkasının haklı olması değildir. Ben tartışma çıkmaması için en başta "benim gözümde en iyi" diye belirtiyorum. Buradaki sorun bazı insanların cahilce davranarak, herşeyi biliyorum edalarında olmaları. Unutmayalım ki burada herkes birbirine yabancı. Kimsenin kimse hakkında bilgisi yok. Küçümsediğimiz bir insan belki de hayatta ulaşamayacağımız bir mertebede, gayet görmüş geçirmiş bir insan olabilir. Herkes kendi çapında görüşlerini belirtiyor. Bizim zaten milletçe kaybettiğimiz noktalar bunlar , bilmediğimiz konularda çok biliyormuş gibi ahkam kesmemiz, başkalarının düşüncelerine saygılı olmamamız, muhalefet olmaya çok meraklı oluşumuz vs...

Tek önemli konu, fikirlere saygı... Yoksa Jasikevicius benim dememle en iyi guard olmuyor. En iyi diye birşey de yoktur zaten. Herkese göre görecelidir bu tür konular...

Saygılar

Buradaki durum benim ya da başkasının haklı olması değildir. Ben tartışma çıkmaması için en başta "benim gözümde en iyi" diye belirtiyorum. Buradaki sorun bazı insanların cahilce davranarak, herşeyi biliyorum edalarında olmaları. Unutmayalım ki burada herkes birbirine yabancı. Kimsenin kimse hakkında bilgisi yok. Küçümsediğimiz bir insan belki de hayatta ulaşamayacağımız bir mertebede, gayet görmüş geçirmiş bir insan olabilir. Herkes kendi çapında görüşlerini belirtiyor. Bizim zaten milletçe kaybettiğimiz noktalar bunlar , bilmediğimiz konularda çok biliyormuş gibi ahkam kesmemiz, başkalarının düşüncelerine saygılı olmamamız, muhalefet olmaya çok meraklı oluşumuz vs...

Tek önemli konu, fikirlere saygı... Yoksa Jasikevicius benim dememle en iyi guard olmuyor. En iyi diye birşey de yoktur zaten. Herkese göre görecelidir bu tür konular...

Saygılar

aynen Haklısın Süha

Saygılar

Haklısın ama bunu Serhat denen şahıs anlamaz. Sinir bozucu bir insan, o da gidecektir zamanla boşver

35 yaşında ve birçok mevkidaşına göre istatistiksel olarak geride kalmış bir adama "en iyi" demediğim için saygısızım. Yeter ki birileri sussun.

çok iyi transfer bu dönemde. asistleri ile takımı mükemmel yönetir.ama savunma falan kalmadı artık adamda. ukic-saras ikilisine karşı taylor olmaz.bizim de iyi bir guard almamız lazım. saras avrupa basketbolunun winneridir. 4 eurolig şampiyonluğu var.

1 - 2011'e mi girdik, 2001'e mi? Yıllar karışmış galiba sende. Jason Kidd nasıl hala en iyi oluyor?

2 - Senin gibilere karşı saygılı olmam mümkün değil.

3 - Kimseye ders vermeye kalkışma. Çin'de master yapmakla bir şey ispat edemezsin. Gerçi kim Çin'de master yapar ki? Allah kimseyi o kadar düşürmesin.

Sesli guldum.

Serhat haklı , biraz sert demişsiniz ama ona yazılanlarda sert ve o orandaki sertlikle cevap vermiş , kısaca haklı.

Kafasi guzel lafina bu kadar alinmamak gerek. Mert'in de dedigi gibi Suha hoca da bildigin abanmis. Ikili duello var ortada, son derece de keyifli. Boyle duellolari forumumuzda gormek ve yasatmak dilegiyle.

2a0axxv.jpg

sst haklı

Üst Alt