Jason Bourne (2016) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jason Bourne (2016)

Yalnız filmin hikayesi aksiyon sahneleri kadar iyi değildi. Fazla tesadüfler vardı ve bazı şeyler anlamsızdı.

Cia vs facebook olayı filme fazla şey katmadı. Tmm en sonunda çocuğa ateş açtılar ama o sahneye zemin hazirlamak için o kadar sahne harcamaya gerek yoktu

Bourne öldürmek isteyen herifi daha önce tanitmalari lazımdı.

Hack sahnesi gülünç vericiydi

adam hem bizi spoilern edecek film zevkimizin icinde edecek hem cezayi biz yiyecegiz öyle mi?
Neco, burada gereksiz yere argo kelimeler kullanmaya gerek yok birbirinize birsey anlatmak icin. Suana kadar ceza da vermedim ki verebilirdim de aslinda. Ya normal seviyeli konusup cozun aranizda yada obur turlu yani benim dedigim gibi olur.

lan ceza verecekseniz verin
adam geliyor filmi anlatiyor cezayi biz yiyoruz
rezillik ya gitgide iyice boku yiyor burasi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dun aksam izledim, fena degildi. Ilk 3 film en sevdigim filmlerdir ondan beklentim baya bir yuksekti. Benim kadar cok beklentisi olmayanlara dahada cok eglenceli gelecektir. Senaryo’nun kisitlamali olmasina ragmen gayet basariliydi.

Las Vegas’ta gecen araba sahnesi bile sinemada gormek icin yeterli bence.

ban vermişken yusuf arslana da perm ban verin
gereksiz primcileri temizleyelim

Sen bana küfür ederken neden ban yemedin onu anlamis degilim, sansliymisin yani. Adimi bidaha agazina alma lütfen senin gibilerle muhatap olmakdan sIkIldim, buda benim sana bir ricamdir. Neconun dedigin gibi her seviyesiz adami bu foruma aliyorsunuz iyice yemisiniz yani.

Moderatör tarafında düzenlendi:
S.a Atayisler. Bourne serisi çok güzeldi. Sinemaya gitmeden 3 filmi de tekrar izleyip ve tazeleyip gitmek en iyisi.

Üst Alt