Jason Denayer'in Özel Röportajı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jason Denayer'in Özel Röportajı!

Umut en caliskan olabilir harbiden.Kazma mazma ama herifin kariyerinde sakatlik yok.Cok calisiyor herhalde.

Bence pek takilmayin, ben sahsen de en caliskan futbolculardan birinin Umut oldugunu düsünüyorum takimda.

Kazma yeteneksiz falan ama iyi niyetinden hic bir sekilde süphem yok. Hamza hiyari da zaten cok iyi calisiyor diye övmüyor muydu? Fazla takilmayin, caliskan olmasi kötü futbolcu oldugu gercegini degistirmez ne de olsa.

Bu müziği hangi akla hizmet koymuşlar, inanamıyorum. Birini odaya kapatıp birkaç dakika boyunca bunu dinletsek çıldırırdı herhalde...

Jason'a gelince de ne Galatasaray, ne de Türkiye hiçbir etki bırakamamış üzerinde, üzüldüm. Takımdan da tek arkadaşı belli ki Carole, her şeyde onu söyledi.

Bu müziği hangi akla hizmet koymuşlar, inanamıyorum. Birini odaya kapatıp birkaç dakika boyunca bunu dinletsek çıldırırdı herhalde...

Jason'a gelince de ne Galatasaray, ne de Türkiye hiçbir etki bırakamamış üzerinde, üzüldüm. Takımdan da tek arkadaşı belli ki Carole, her şeyde onu söyledi.

aynısı jose içinde geçerli böyle adamları alırken yanına aynı dili konuşan en az 1 oyuncu daha alıcaksın onu ayarlıcan artık football manager da bile buna dikkat ediliyor ama bizde tamamen yanlış kadro planlaması...

aynısı jose içinde geçerli böyle adamları alırken yanına aynı dili konuşan en az 1 oyuncu daha alıcaksın onu ayarlıcan artık football manager da bile buna dikkat ediliyor ama bizde tamamen yanlış kadro planlaması...

defans 4 lüsü artık Carole,Chedjou,Denayer ve Linnes olmalı. Chedjou,Denayer ve Carole Fransızca konuşuyor zaten problem olmaz

Iki üç selfie yapsa namaz kılarken kral ederler bunu ama çoğunun müslüman olduğundan haberi yok çünkü adam dinle siyaset yapmıyor :)

Envoyé de mon Nexus 6 en utilisant Tapatalk

Su adami Semih veya Hakan Balta icin kesenin net olarak futbolla alakasi yoktur.

Carole Ched Denayer Linnes oldukca saglam bir savunma hatti olurdu.

Son düzenleme:
Üst Alt