# Javier Saviola - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Javier Saviola

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Javier Saviola

Saviolaya laf atan birisi onu hiç izlememiş demektir . Kariyerinde Barcelona,Real Madrid gibi takımlar olan bir oyuncuya Carrusca'dan kötü olur demek en kötü futbol cahilliğidir.Kimse kusura bakmasın ama.

Saviolaya laf atan birisi onu hiç izlememiş demektir . Kariyerinde Barcelona,Real Madrid gibi takımlar olan bir oyuncuya Carrusca'dan kötü olur demek en kötü futbol cahilliğidir.Kimse kusura bakmasın ama.

Bacaklarını eline verirler, sonra ağlar TSL'de Gol atmak zor. Tek Forvet oynamak zor. Yanima forvet istiyorum Bla..Bla..Bla...

Tek forvet oynacağını kim söyledi ? Nedir senin forvet anlayışın ? Kimi istersin mesela ? Adriano falan deme sakın .

Tamam yanınada Carrusca'yı verirsiz ikisi bacakları elinde gezer.Sana vur deyince öldürüyosun.Mesela şu anda Baros tipi adamlar müsaittir ancak Saviola kimdir ya ? Carrusca'nın kısası daha zayıfı..

Baros tipi ne demektir işte onu soruyorum . Ek olarak belirteyim . Baros geldiğinde çok sövenler oldu . Baros adam mı , 5-6 gol ortalaması var vs vs.

Baros tipi ne demektir işte onu soruyorum . Ek olarak belirteyim . Baros geldiğinde çok sövenler oldu . Baros adam mı , 5-6 gol ortalaması var vs vs.

Fiziki açısından dedim arkadaşım.. Neyse haydi bütün forum ahalisine iyi geceler.Siz Carrusca'nın arkadaşı ile uğraşın yıldız diye.

ya arkadaşlar sizlere inanamıyorum ya.daha çok değil 2 sene önce bu isimleri kim hayal edebilirdi bırakın takımda oynatmayı.yıllarca fenerin yıldız transferleri karşısında ezildik.şu anki bjk nin durumundaydık.adamlar anelkayla oynuyolardı biz orhan ak cihan larla filan..hee bu arada O...serdar denen mod bozuntusu vardı guiza manyağıydı.BAROS a çamur atamdan durmazdı yok BAROS SS forvet miş CF değilmiş.ya be adam ps3 ün başından kafasını kaldırmıyoki.ordaki terimleri burda söylüyodu.ne oldu BAROS gol kralı ama GUİZA yuhlandı.hani 17 milyon euroluk eşşek.ne oldu LİNCOLN asist kralı.O.... serdar nerdesin gelde şamaroğlana çevirelim seni.bizim aradığımıza tip değil ne demek ya.ZİGİÇ imi geitirelim hayretsiniz.ozaman neden hakan şükürü istemiyodunuz.biz artık ayağa paslarla oynuyoz.bam güm değil.şişirme top oynamıyoz.avrupai top oynuyoz.anladınızmı.bizim forvet tipimiz hızlı,teknik,çevik olması gerek.savio lada uyuyor.

Klasik Türk oyunudur.Uzun birini görünce direk top şişer.İstersen Ronaldinho,Ronaldo,Messi falan getir takıma.Savunmadaki Türkler bozar direk oyunu.Şişirirler.Yapmayın etmeyin.Saviola/Fred ilaç gibi gelir takıma.

beyler Can Akkaya'yı boşverin. 15 yaşında çocuk, ne dediğini bilmiyor.

Saviola'yı zaten tek forvette oynatmaz Skibbe. ya sağ açık oynar, ya 2. forvet oynar.

Saviola , bu arkadasların sen kusuruna bakma onlar seni tanımıyorlar cahilliklerine ver sen gel su formayı giy neler yapıcagını cok iyi bilirsin :016:

saviola'yı alana kadar beckham'ı alsaydık ya ökküz kipin dop oynuyo erif.. :D gısgandım valla AK Milanı, üründül babanın deyimiyle :D

şaka maka, Saviola maviola yalan iş... ne böyle bir transfer olur, nede bizim gönlümüzde milletin kadroya giremeyen artığı yatar... 5 para etmez...

saviola'yı alana kadar beckham'ı alsaydık ya ökküz kipin dop oynuyo erif.. :D gısgandım valla AK Milanı, üründül babanın deyimiyle :D

şaka maka, Saviola maviola yalan iş... ne böyle bir transfer olur, nede bizim gönlümüzde milletin kadroya giremeyen artığı yatar... 5 para etmez...

Baros da kadroya giremiyordu, Kewell da. ki Real Madrid'de kadroya girememek aşağılanmayı gerektirecek bir durum değil.

Saviola cok faydali olur bizim sistemde. onun oynacagi iki pozisyon var:

1. Lincoln olmadigi zaman Baros'un yaninda cok iyi bir yardimci golcü olur, bütün sahayi gezer, arkadan gelip golleri atar.

2. 4-2-3-1 de öndeki üclü orta saha gibi degil de aciklar iceri kat etmesi gereken yari forvet dir.

Saviola------------Lincoln-------------Arda

-------------------Baros---------------------

seklinde bir kurgu olur. tabii Kewell dönene kadar.

su anki sistemde Lincoln olmayinca cift forvet iflas ediyor resmen. Ümit ve Nonda. Ikisi de bitmis. Yaser daha kivama gelmedi. O yüzden bence Saviola isabetli bir oyuncu olur. ama sla banko ilk 11 oyuncusu olamaz bizde. onu göze alarak gelsin.

transfer yok demislerdi yonetim gonul ister bir forvet oyuncusunu ama yok parada t-yok pulda yok oyuncuda yok

Saviola cok faydali olur bizim sistemde. onun oynacagi iki pozisyon var:

1. Lincoln olmadigi zaman Baros'un yaninda cok iyi bir yardimci golcü olur, bütün sahayi gezer, arkadan gelip golleri atar.

2. 4-2-3-1 de öndeki üclü orta saha gibi degil de aciklar iceri kat etmesi gereken yari forvet dir.

Saviola------------Lincoln-------------Arda

-------------------Baros---------------------

seklinde bir kurgu olur. tabii Kewell dönene kadar.

su anki sistemde Lincoln olmayinca cift forvet iflas ediyor resmen. Ümit ve Nonda. Ikisi de bitmis. Yaser daha kivama gelmedi. O yüzden bence Saviola isabetli bir oyuncu olur. ama sla banko ilk 11 oyuncusu olamaz bizde. onu göze alarak gelsin.

Teknik-taktik yorumlarına katılıyorum ama bu yorumların sonunda Saviola gibi maliyeti yüksek olacak bir oyuncunun yarı yedek olarak alınmasını da mantıklı bulmuyorum. Ayrıca, Kewell döndüğünde Saviola biraz formdaysa büyük ihtimalle Arda veya o değilse de Kewell yedek kalır, bu sefer de onlara haksızlık olur. Bir de o gelirse Aydın zaten şans bulamıyordu, artık hiç bulamaz. Kısacası, çok para harcanarak yapılacak böyle bir transfer takımın dengesini bozabilir.

Klasik Türk oyunudur.Uzun birini görünce direk top şişer.İstersen Ronaldinho,Ronaldo,Messi falan getir takıma.Savunmadaki Türkler bozar direk oyunu.Şişirirler.Yapmayın etmeyin.Saviola/Fred ilaç gibi gelir takıma.

Türk Saviola var zaten de Fred dedin mi akan sular durur.Kankası Lincoln ile beraber şov yaparlar şov.

lin2.jpg

:f68.gif:

Yıldız isimleri getirmek vizyon işidir.Orhan Ak gibi oyuncuları izlediğimiz için yıldız oyuncuları beğenmiyoruz.Gelirse Baros ile iyi ikili olurlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt