Haber - Jayden Oosterwolde Sezonu Kapattı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Jayden Oosterwolde Sezonu Kapattı

minsiküs yırtığı basit bir sakatlık arkadaşlar - operasyon geçirir 2 günde yürür kısa zamanda da fizik tedavisi başlar.

genede ligi kapattı diyebiliriz tabi.

minsiküs yırtığı basit bir sakatlık arkadaşlar - operasyon geçirir 2 günde yürür kısa zamanda da fizik tedavisi başlar.

genede ligi kapattı diyebiliriz tabi.
Güçlendirme falan derken yine de 2.5-3 ayı bulacak oynayacak duruma gelmesi. Çapraz bağaya göre evet basit bir sakatlık ama genele baktığımızda yine de o kadar basit bir sakatlık demek doğru olmaz.

Güçlendirme falan derken yine de 2.5-3 ayı bulacak oynayacak duruma gelmesi. Çapraz bağaya göre evet basit bir sakatlık ama genele baktığımızda yine de o kadar basit bir sakatlık demek doğru olmaz.
yaşadım yav ikisinide :D minisküs yırtığım eklemi bile kitlemişti hatta katlanıp - ameilayttan 15 gün sonra hafif tempo koşu bile yapıyordum öyle diyeyim

yaşadım yav ikisinide :D minisküs yırtığım eklemi bile kitlemişti hatta katlanıp - ameilayttan 15 gün sonra hafif tempo koşu bile yapıyordum öyle diyeyim
2-3 haftaya döner diyorsun yani. Ben 8-10 haftadan önce döneceğini sanmıyorum. Bunlar açıklarken tam açıklamıyorlar. Fred için de, Becao içinde hep denilenden fazla sürdü sakatlıkları.

Yırtık farklı bir şey az veya çok olabilir.
Kopmak tamamen ayrılmak en az 6 ay.
İyileşme dönemi antremanlar derken bu koç un adamı hollanda da göt lalesi yetiştirme işine girerse daha çok kazanır hepsini eziklere satsa köşe olur.

Üst Alt