Haber - Jayden Oosterwolde Sezonu Kapattı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Jayden Oosterwolde Sezonu Kapattı

bu arada karabuk macinda sahada olursa sasirmam

bu serefsizler magduriyet yaratmak icin de böyle diyebilirler

holandada mucize osterwolde kurtuldu gibi haberler yayip bir tane de kahramanlik hikayesi buradan cikarirlar

serefsiz rezil camia

Bu adam ekmeğini burdan kazanıyor tabiki sakatlık için sevinilmez kim olursa olsun sadece ibret alınması gerekir ilahi adalet için. Fakat bunu anlayacak kapasitede bir takım değil fb. Anladıkları zaman normale dönerler ama ne zaman kim bilir

Hem insanlık namına hem de bizim başımıza gelmemesi için sevinç naraları atmayı doğru bulmuyorum

Böyle şeyler her zaman ters teper,olurda teperse burda sevinen herkesin banlanması için her şeyi yapıcam

Dün 3-0da maç bitmemişken ilahi adalet diye konu açarsan böbürlenip, 3-2ye gelir o maç apışıp kalırsın,hele bu forumda hep ters tepiyo

Sana üzül demiyorum,sevinme diyorum

Hem insanlık namına hem de bizim başımıza gelmemesi için sevinç naraları atmayı doğru bulmuyorum

Böyle şeyler her zaman ters teper,olurda teperse burda sevinen herkesin banlanması için her şeyi yapıcam

Dün 3-0da maç bitmemişken ilahi adalet diye konu açarsan böbürlenip, 3-2ye gelir o maç apışıp kalırsın,hele bu forumda hep ters tepiyo

Sana üzül demiyorum,sevinme diyorum
Gulme komsuna gelir basina diyorsun

Üst Alt