Jean Michael Seri Boşa Çıktı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jean Michael Seri Boşa Çıktı

Yırtıcı güney amerikalı bir regista daha iyi olur.

Eskilerden gelecekse Onyekuru gelsin. Şak diye sonic sürate ulaşan kanat lazım Kero gidiyor. Hücumda anadolu takımlarının başına türlü türlü bela açabilecek oyuncuları toplayalım.

Soyle direk aklima gelen biri yok ama bu tarz oyuncular genelde Guney Amerika'da bulunur.

Mesela gecen sezon Brezilya liginden one cikan isimler:

Matías Zaracho - 24 yasinda - 57 mac, 13 gol ve 6 asist
Raphael Veiga - 26 yasinda - 54 mac, 18 gol ve 4 asist
Tanımıyorum ikisini de. Bakıyorum da bu isimleri alamayız gibi. Bonservisleri çok yüksek olur gibi.

Seri değil ama Lemina olabilirdi, yine eskilerden Onyekuru da olur bedava ve düşük maaş ile... :) Sallıyoruz nasılsa birde Melo yu alalım ozaman scoutlara gerek kalmadan bitiririz transferi...

Lemina yı beğenirdim ama seri yi hiç beğenmedim. Tek bir derbi maçında çok iyi oynadı onun dışında sürekli küfür ettirdi kendine bana. Kör gibi pas atıp çıldırtıyordu beni.

Seri bizde 8 numara pozisyonunda iyi oynayamadı birkaç maç dışında. İlginçtir 6 noda hep iyi oynadı. 7-8 maçlık galibiyet serisinde, takımın oynadığı pas oyununda en kilit isimdi. Savunma önünde topla buluştuğunda rakibin basmasına izin vermiyordu paslarıyla sürekli preslerini boşa çıkarıyordu bir süre sonra rakip üstümüze gelemiyordu. Son durumunu bilmiyorum.

Son yillarda Galatasaray formasiyla izledigimiz en press resistant orta saha kendisi idi. Taylan ise ornegin press resistant'in tam tersi.

Hem press resistant olsun hem iyi distributor olsun hem pas yollarini kapasin top kessin hem fiziksel olarak kuvvetli olsun hem takimi ateslesin hem agresif olsun vs. malesef seviyemizde boyle futbolcu denk getirmek cok zor. O yuzden birbirini tamamlayacak sekilde kurgulamamiz lazim oyunculari.

Berkan bu adamin pis islerini yapar. Bence getirelim makul fiyata gelecekse. Acayip bir oyuncu teknigi ve zekasi ortada evet yasli ve fiziksel olarak zaten yetersizdi ama gercek anlamda kendisini degerli yapan seyler yasla yok olup gidecek seyler degil.

Üst Alt