Jean Michel Seri, Yeniden Galatasaray'ın Radarında | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
5e576084c9de3d27208f66b9.gif

Galatasaray, eski dinamosu Jean Michael Seri'yi istiyor. 2019-20 sezonunda sarı-kırmızılıların Fulham'dan kiraladığı Seri, önümüzdeki günlerde tekrar İstanbul'a gelebilir. İngiliz basınından transfere ilişkin sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

Fulham'da düşünülmüyor

Galatasaray'da 1 yıl kiralık oynadıktan sonra Fransa ekibi Bordeaux'a kiralanan Jean Michael Seri, sezon bitimiyle tekrar Londra'ya döndü. Fulham'da teknik heyet değişirken; yeni teknik direktör Marco Silva, Seri'yi yetersiz buldu. İngiltere'de yayın yapan The 72 sitesi, Galatasaray'ın Seri için devrede olduğunu yazdı.

Fulham'ın 2018 yılında Fransa ekibi OGC Nice'den 30 milyon Euro bedelle renklerine bağladığı Jean Michael Seri, İngiltere ekibinde N'Golo Kante etkisi yaratamadı. Sonraki sezon form tutması için 1.5 milyon Euro bedelle Galatasaray'a kiralanan futbolcu, burada 37 maça çıkarken 2 gol, 4 asist yapmıştı. Aradan geçen 2 yılda Seri hızla değer kaybetti. Oyuncunun güncel piyasa değeri Transfermarkt verilerine göre 4 milyon Euro civarında.

Taraftarın sevgilisi olmuştu
Galatasaray'ın tam 21 yıl sonra Kadıköy'de aldığı galibiyette başaktör Fildişi'li Jean Michel Seri'ydi. Orta sahadaki azmiyle taraftarın gönlünde taht kuran oyuncu, ertesi yıl Fransa ekibi Bordeaux'a kiralandı. Seri'nin Fulham'da 1 yıllık kontratı var.

Haberler

salt kendi ozelinde 'fundamental olarak begendigim profillerden.
@Keramettin TANRIVERDİ
takim kurulumunda > sistem(kurulum) ve taktiksel (olusumlarda) ,
mevkiiden bagimsiz, yakin donem eskilerden sneijder, *seri , gedson gibi oyun futbol akli olan isimleri oncelik buluyorum...bir sonraki hareketi top daha gelmeden planlayan kurgulayan vb...
< ; daha once de konustugumuzda bahsettigimiz , oyun akli fundamental yeterlilik vb denkleminde x bu tur profillerden saha da birden fazla olmasi gerektigini belirtmistim. bu transfer doneminde alinan kimi oyuncularimizdan memnun olmamda bu nuans'i yeterli olanlar oldugu icin ayrica memnun olmustum .

*seri burda x ornek(oyun akli,fundamental yeterlilik). illa olsun diye belirtmedim.

nacizane olarak bu denklemde baktigimda dogru profil oyuncu grubunda,,- belirttigim yeterlilik kistas aldigim vakit...

Üst Alt