# Jem Paul Karacan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Jem Paul Karacan

Cevap: # Jem Paul Karacan

Ingilzicen fazla iyi degil degil Ingilizcen yok, koca bir sifir. Madem Ingilizcen yok neden boyle sacma sapan bir iddia atiyorsun ortaya? Burada sonunda ne diyor Ingilizce bilmiyorum ama Fenerbahce diyor diye sorsana normal bir insan gibi. A Milli Takim'da oynamak icin onunde kimler var diye soruyor eleman bizim Jem'de Fenerbahce'den Emre Belozoglu ve Real Betis'den Mehemt Aurelio gibi onemli kulupler'den baya oyuncu var ama ben iyi oynamaya devam ettigim surece kendime guveniyorum umarim takima girerim diyor. Daha once de belirtiyim gibi TFF'nin resmi dergisi olan Tam Saha'ya verdigi reportaj'da ailecek Galatasaray'li olduklarini acik bir sekilde belirtmisti.

sayın normal insan,

zaten o şekilde kesin konuşmayarak söylediğim şeyin net olmadığını ve bilen birisinin cevap vermesini istemiş oluyorum

neyse ingilizcem yok ama en azından adım soyadım var

çakma isimle üye olmuyorum foruma ;)

Objektifmiş gibi davranmaya çalışan rakip takım taraftarı üyeleri çok seviyorum olm,film çevirebilirim.Ben de yaptım zamanında bunu,fener forumuna gidip objektif takılmaya çalıştım baktım olmadı sonra sövdüm kaçtım.

Bu arada seviyorum hepinizi ha,sorunum yok. :D

Ben bu forumdan oldukça memnunum. Şamata, objektif yorumlar, fanatikler herşey var. Beşiktaş' a ciddi şekilde laf atılmadığı sürece her konuda objektifimdir. Ama subjektif olduğumda da işin ...unu çıkarırım orası ayrı. :D

daha once gs altyapısında bulunmuş ama ortalama altı bir oyuncu, ilk secenek olmamalı fakat uzun vadede iş yapabilir...

[video=youtube;tfOHeykNNSU]https://www.youtube.com/watch?v=tfOHeykNNSU[/video]

Hunharca beyler, dağılabiliriz.

adamın yaptığı da acemilik o kayışta da, bizden biri olsa bakar bakar, ne koşacam lan oraya kadar diyip sabit dururdu o da var :)

Bu fizikle STSL gibi bir ligde o bacağı eline verirler çocuğa da yazık olur.Murat Ceylan ve Sezer Öztürk bence ideal transferler olur.

Bu fizikle STSL gibi bir ligde o bacağı eline verirler çocuğa da yazık olur.Murat Ceylan ve Sezer Öztürk bence ideal transferler olur.

Boyle bos bos konusmayin kendinizi rezil ediyorsunuz (sadece sana degil genel olarak). Hayatlarinda Championship'den 1 mac dahi izlememis insanlar fizikle oynamakdan bahsediyor... Jem cok guclu biri olmayabilir ama dengesi gayet iyi olan fiziksel mucadeleden kacmayan hircin bir yapisi olan bir oyuncu STSL'de hic birseycik olmaz ona. Bilmeden konusmamak bu kadar mi zor?

Boyle bos bos konusmayin kendinizi rezil ediyorsunuz (sadece sana degil genel olarak). Hayatlarinda Championship'den 1 mac dahi izlememis insanlar fizikle oynamakdan bahsediyor... Jem cok guclu biri olmayabilir ama dengesi gayet iyi olan fiziksel mucadeleden kacmayan hircin bir yapisi olan bir oyuncu STSL'de hic birseycik olmaz ona. Bilmeden konusmamak bu kadar mi zor?

Yat uyu sen nerden bileceksin benim nerde ne kadar maç izlediğimi hayatım futbol izlemekle geçti , geçmeye de devam edecek.Seninle aynı fikirde olmayan insanlar boş boş konuşan , bilgisiz ,desteksiz atan mı oluyor

Yaptigin yorumdan ne Championship'den mac izledigin ne de yorum yaptigin oyuncuyu hayatinda izlemedigin bes belli. Daha fazla birsey bilmeme gerek yok zaten. Benden farkli bir fikiri yansitman sorun degil ama fikir uretebilmek icin bilgi sahibi olmaman sorun. Birde bir zahmet "belli bir kapasiteyi yansitan arguman yapacak seviyede degilim o yuzden yat uyu tarzi arabesk cevaplardan otesini yazamiyorum" tarzi seyler yazip bos yere yer kaplama.

Üst Alt