GSC Scout - # Jesse Sekidika | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Eskişehirin 23 yaşında ki sağ kanat oyuncusu.İlgilendiğimize dair haberler mevcut.Kesinlikle denenmeli.Sözleşmesi sezon sonu bitiyormuş.

Sekedika _ Playmaker _ Onyekuru
__________ F a l c a o

Tatlı olur. Bir gün iki kanatda da hızlı ve adam geçebilen Kanatlarımız olacak inşallah.

Kendisini hiç izlemedim ama 23 yaşında, alt seviye topçu. Umar Aminu-Ofuedu 20-21 yaşında o ligde Sterling gibiydi.

1.lig ile Süper Lig arasında büyük fark var. Samsun'da Zenke vardı tek başına lige çıkardı mesela ama ertesi sene hiç bir şey yapamadı.

Bana menajer pompalaması gibi geliyor.

Kendisini hiç izlemedim ama 23 yaşında, alt seviye topçu. Umar Aminu-Ofuedu 20-21 yaşında o ligde Sterling gibiydi.

1.lig ile Süper Lig arasında büyük fark var. Samsun'da Zenke vardı tek başına lige çıkardı mesela ama ertesi sene hiç bir şey yapamadı.

Bana menajer pompalaması gibi geliyor.
istastistiklerine bakınca bu da estiriyor gibi. Geçen sezonun 2.yarısıyla birlikte oynamaya başlamış

Maliyeti dusuk olacaksa denemek lazım.Zaten yıllardır adam akıllı bir sağ kanat izlemeyedik.Ayrıca genç oyuncu zarar ettirmez.Kanatta ömer bayram oynayacağına bu arkadaş oynar

Üst Alt