# Jesse Sekidika - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Jesse Sekidika

images

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayırlı olsun. İzleyen arkadaşlar varsa eğer futbolcu hakkında bir iki satır bir şeyler yazarlarsa memnun oluruz. Umarım fiyasko çıkmaz. Genç bir futbolcu, uzun yıllar oynamasını isteriz.

Bizim taraftarı da anlamıyorum. Eskişehir camiasına laf anlatmaya çalışıyor. Tarıka sayın falan diyor.
Arkadaş ne laf analtıyorsunuz.
Evet oyuncunu ayarttık bedavaya aldık. Biz büyüğüz. Kimse bizden hesap soramaz. Öyle bir güç yok. Desenize? Laf anlatmakla kendini yırtıyorsunuz.
Büyük balık küçük balığı ham yapar.

Bir çoğumuz gibi ben de çok yakından tanımıyorum Sekidika'yı ama gördüğüm kadarıyla gerek hızıyla gerek çalımlarıyla rakip kaleye tek başına taşıyabiliyor takımını

Benim için bu yeterli ...

İlk defa attığın videolarda izledim. Ben daha hızlıdır sanıyordum. Beklentimi düşürdüm.
Çok hızlı değil ama tercihleri iyi gibi, pasörlüğü de fena durmuyor zaten önceden orta saha oynamış bildiğim kadarıyla. Defansa yardıma gelmek zorunda bizde oynayacaksa, Henry de o konuda iyiydi. Bekler de tempolu olunca savunma oyunumuz otomatik olarak toparlayacaktır. O konuda rezalet olduğumuz için bu kısım kesin diyebilirim Seidika'dan bağımsız.

Yalnız şutları iyi gibi ama her topa da vuruyor bu lavuk, onyekuru da kendisi kovalayan bir adam Falcao ancak kaleciden dönenleri falan tamamlar bu ikisi oynarsa.

Tabii hiç izlemedim adamı 3-5 video sonrası yorumum budur.

Üst Alt