# Jesse Sekidika - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Jesse Sekidika

Büyük ihtimal antrenmanda topla koşmaktan aciz. Bu kadar yoklukta hoca şans vermiyorsa bir nedeni vardır. Geçen sene o kadar yoklukta Taylan'ı hiç 8'de düşünmemesini de buna bağlıyorum. İyi olsa niyet oynatmasın adam. Bence yine de hamle oyuncusu olarak en azından rotasyona girmeli artık.

Kötü olanlari israrla oynatiyor. Iyi oynayannlari oynatmamasina sasirmam o yuzden.

Hadi sıra sende. Seni de kiralayalım bir takıma. Sağ kanat rotasyonu belli ki Feghouli ve Oğulcan'dan oluşacak. Ki bence Feghouli böyle oynayacaksa Oğulcan oynasın. En azından önünden geçen adamı kovalamamazlık yapmaz.

Ömer bayram gibi bomboş koşarken ayaklarını birbirine takıp düşen adamın bile oynadığı takımda dahi forma şansı bulamıyorsa nasıl bir futbolcu olduğunu düşünemiyorum bile...

Diğer çöpte Mehmet Özcan

2 sini birden kadromuza sokmaya çalıştılar, milli takım gibi olduk sanırım. "takıma adam seçtir tutarsa pay ver" in değişik bir versiyonu.

Halimiz içler acısı

"Var böyle dönemler hiç bir şey inşaat, Ama çok hızlı bir şekilde ANKET baş bilmeniz gerekir Barcelona futbol kalitesinde bir modeldir." şeklinde twit atmasını beklediğim Hatayspor'la adı geçen sağ kanat!

Seni oynatmayan, kadroya almayan, takımdan göndermeye çalışanlar utansın. 250 bin Euro maaşın 2.250 ve olmayan bonservisin 5 milyon Euro olsa böyle olmazdı. Yazık sana garibim benim. Arkanda Davilla gibi bir dayında olmayınca böyle oluyor.

Üst Alt