Haber - Jesus, Portekiz'de Basına Açıklamalarda Bulundu: "Türkiye'de 12 ay kaldım. Bu normal değil" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Jesus, Portekiz'de Basına Açıklamalarda Bulundu: "Türkiye'de 12 ay kaldım. Bu normal değil"

dusunmeden edemiyecem bu adam bizim kadroyla basarili olur muydu

--------------------------------------muslera----------------------------------

--------------kaan ayhan--------------nelsson--------------abdülkerim-------

------boey---------------oliviera-----------torreira---------------kazımcan------

------------rachica--------------------icardi--------------------------kerem---------

"Türkiye'de 12 ay kaldım. Bu normal değil"​

Bence de normal değil. 10 kişilik vasat bjk’den tek devrede 4 yedikten sonra bizim maçta 3 daha yemesi için beklenmesi hiç normal değil.

Tam bir megolaman. Her defasında eline verilmesine rağmen 3'lü defans oynatmaya çalışan inatçı bir dede. Kollanmasaydı 2. değil 5. zor olurdu. Bizim kadroyu çalıştırsa yönetemezdi. İnsan ilişkileri sıkıntılı duruyor. Okan Buruk bu kadroyu çok güzel idare edebildi.

fenerbahçe'ye gelen biraz kariyerli hocayı, futbolcuyu hatta sportif direktörü bile, fb basını başımıza ilah yapmıştır hep.

100 yılda bir altyapıdan bir oyuncu çıkarırlar, aman allah'ım, bir anda dünyanın en iyi topçusu olur, spikerler taç atarken bile onu över falan. sonra ilk derbide, takımımızın en mütevazi oyuncusu o balonu sahadan siler.

biraz cebi dolu bir başkan gelir, aman tanrım, ilk geldiği dönemdeki postlara bakın... vizyon, harvard, para vs vs havalarda uçuyorlar. adama kitap falan yazdılar, adam ilk derbide tirbünden uçarak atladı zuhahaha :dddd

fb camiası ben kendimi bildim bileli böyle hülyalarda yaşamıştır hep. 1 birim değeri 10 birim yapmıştır. hep komik duruma düşmüştür, rezil kepaze olmuştur.

bu yüzden de çok seyrek başarılı olabilmektedirler.

bu hıyara bile "adaşınız 2000 yıl önce dünyaya inde siz de türk futboluna indiniz" falan yazdılar lan zuhahahaha :ddddd

yani bu nasıl bir övme biçimidir. hayır hobi olarak gene öv de biraz ölçülü olsun lan, adama peygamber muamelesi yapmak nedir :dddd

Mac oynamadan puan kazaniyorlardi diyor. Mal degnegi seni. Bir gun geri doneceksin demismis.. Yasi gelmis 100'e, bir sure sonra belki gelirmis :). Bir de Brezilya Milli Takim'indan kimse benimle iletisime gecmedi diyor, niye gecsin ulan ? CL mi kazandin ? Alt Ligden bir takim alip ust lig sampiyonu yapip piyasalara oyuncular mi kazandirdin ? Hayir kazandirmis olabilirsin munferit de hani adi bu ozelliginle anilan biri degilsin kaldi ki sevilmiyordun oyuncular tarafindan cogu takimda.

Yallah Arabistan'a :)

Üst Alt