Haber - Jesus: "Umarım hakemler az sonra Sivasspor'la oynayacağımız maçta bize kolay kırmızı kart göstermezler" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Jesus: "Umarım hakemler az sonra Sivasspor'la oynayacağımız maçta bize kolay kırmızı kart göstermezler"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Ziraat Türkiye Kupası'nda Sivasspor ile oynanacak yarı final ilk maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Portekizli çalıştırıcı Fenerbahçe'nin 116. yılını kutlayarak başladı. Jesus, "Fenerbahçe'nin 116. yıl dönümü bugün. Bu kulübe katkı veren herkesi tek tek anmak istiyorum. Sivasspor ile turun ilk maçını oynuyoruz. Bizim için çok önemli bir kupa bu. Lig kadar önemli görüyorum. Amacımız İstanbul'a galip dönmek." dedi.

"Kırmızı kart göstermesinler"

"Sivasspor'la oynadığımız iki maçta da 10 kişi kaldık. Umarım bugün Fenerbahçe maçı 11 kişi tamamlar ve umarım hakemler daha önce olduğu gibi kolay kırmızı kart göstermezler."

Valencia ne zaman dönecek?

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Süper Lig'de oynanan Sivasspor maçında sakatlanan Enner Valencia hakkında konuştu.

Tedavileri devam eden Ekvadorlu oyuncunun kısa sürede dönmesini beklediğini söyleyen Jorge Jesus, Valencia'nın Giresunspor maçında oynayabileceğini söyledi.

NTV Spor

çok ilginç, %100 kırmızı kart olan pozisyon için algı kasmasının sebebi takımının saha da kötü performans göstermesini dış etkenlere bağlamaya çalışması.Jesus balonu patlayalı çok oldu da kuşlar ne zaman uyanır muamma

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ulan mal oğlu mal, göstermiyorlar zaten!! Aksi taktirde yarıştan kopmuştunuz. Bu nasıl pislik bir herif ya! Çekiyor demek ki. Bulmuş kendisi gibi bir camiayı.

Bakti ne ceza veren var iyice yuzsuzluge vurdu. Maclardan once özel isteklerde bulunmaya başladı hatta rakip takımların hakemlerine bile direktifler vermeye başladı.

Adam artık. Atışı istekte bulunuyor ya böyle kepazelik görmedim

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt