# Jimmy Durmaz - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Jimmy Durmaz

malatya macımıydı yoksa diğer puan bıraktıklarımızdan birimi ne bu oyuna girdikten sonra gol yemiştik ihale buna kaldı heralde o günden sonra.
mesela emre morda kayseride kırmızı yedi ondan sonra bi süre onuda görememiştik sanırım

Driblingi var şutu var hem de iyi şutları var. Fransada sürekli oynamış, oly de sürekli oynamış, gel gör ki biz bu zamana kadar gram katkı almayı beceremedik, nasıl iş anlamıyorum cidden.

Maçın bir kısmında Adem soldan bir top gönderdi sahanın diğer kenarında havadan gelen topu öyle bir kontrol edişi var ki gerçekten muazzam bir andı

Bu Jimmy gerçekten kaliteli adam takım bu kadar formsuz oyuncu ile kaynıyorken şans bulmasından yanayım

Yav arkadaslar formayı hakedene vermeyen bir TD var, siz hala Jimmy diyorsunuz.

Bazı kişiler agzıyla kuş tutsa bile ona soguk olan bir TD var.

Bugun sorsalardı keske, "Belhanda niye oynamadı, oynasa maçın sonucu farklı olurmuydu diye"

Bu takım oynamıyor, bu takım dogru antrenman yapmıyor..

FT " saldım cayıra, mevlam kayıra" sistemi ile oynuyor.

Bunu görmeyen kördür. Yada ... soylemek istemiyorum..

Lutfen ama lutfen aidiyat beslediğiniz takımın çıkarlarını dusunun..

Bu FT ile sonumuz ucurum,, Bugunku galibiyet sizi yanıltmasın. Tepe taklak gidiyoruz.

Yav arkadaslar formayı hakedene vermeyen bir TD var, siz hala Jimmy diyorsunuz.

Bazı kişiler agzıyla kuş tutsa bile ona soguk olan bir TD var.

Bugun sorsalardı keske, "Belhanda niye oynamadı, oynasa maçın sonucu farklı olurmuydu diye"

Bu takım oynamıyor, bu takım dogru antrenman yapmıyor..

FT " saldım cayıra, mevlam kayıra" sistemi ile oynuyor.

Bunu görmeyen kördür. Yada ... soylemek istemiyorum..

Lutfen ama lutfen aidiyat beslediğiniz takımın çıkarlarını dusunun..

Bu FT ile sonumuz ucurum,, Bugunku galibiyet sizi yanıltmasın. Tepe taklak gidiyoruz.
Herkes bos bos konusuyor Td oner desek kimse bisey diyemiyorum Mancini gelsin Prenadelli gelsin Rijkard gelsin sampiyonluklari ozleyelim Hocayi tekrar goreve cagiririz sizin gibi yangincilar bi bitmedi Efsaneleri bir bir yok ediyorsunuz

Herkes bos bos konusuyor Td oner desek kimse bisey diyemiyorum Mancini gelsin Prenadelli gelsin Rijkard gelsin sampiyonluklari ozleyelim Hocayi tekrar goreve cagiririz sizin gibi yangincilar bi bitmedi Efsaneleri bir bir yok ediyorsunuz

Semih Kardeş ben kendi adıma konusayım; Ben Terimsporlu degikim, Galatasaraylıyım. Senin tabirinle yangıncıyım. Evet bir yangın var, sondurmek istiyoruz ama sizin gibi yangını körükleyenler var.. Hadi hayırlısı..

Gerektiğinde 10 numarada da oynayabilir. Takımda Belhanda yerine orada en oynayabilecek oyuncu bence.

Bu kadar az süre anlaşılır değil..

Şimdiye kadar yerli oyuncularımız eline geçen fırsatları iyi değerlendirdi Adem-Ahmet-Şener-Ömer filan şansları boş döndürmedi darısı Jimmy'ye diyelim hazırlık döneminde çok iyiydi ümitliyim bu adamdan

Şimdiye kadar yerli oyuncularımız eline geçen fırsatları iyi değerlendirdi Adem-Ahmet-Şener-Ömer filan şansları boş döndürmedi darısı Jimmy'ye diyelim hazırlık döneminde çok iyiydi ümitliyim bu adamdan
3 yillik sözlesme imzalandiysa bu adamdan artik faydalanman lazim. denizli macinda falan cok kötüydü, yok yere calim atmaya falan calisiyordu ama artik akillanmistir. babel ve belhandaya verilen süre bu adama verilmeli. marianonu yerine sag tarafta oynatilabilir.

Allah vere Taşdemir herhangi bir sakatlık yaşarsa, ki bence yaşamasa da ivedilikle orta 5'linin solunda denenmeli. Hem fuleli, hem iyi savunmacı, hem iyi ortacı, hem de iki ayağı da etkin. Bizim seviye takım için ileri 3'lüde filan sırıtır ama 5'linin kanadı olarak en azından Türkiye'de faydalı olur. Kalite adam bu, kolayca vazgeçilmemeli.

Üst Alt