Joachim Löw Fenerbahçe'nin Yeni Hocası mı Olacak? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Joachim Löw Fenerbahçe'nin Yeni Hocası mı Olacak?

Löw'e kesin teklif yapar Fener ve olması muhtemel bence. Löw'e büyük bir takımın teklif yapacağını düşünmüyorum çünkü iyi maaşa Fenere gelir.

Herhangi bir yabancı hoca Türkiye'de iş yapamaz. Jürgen Klopp bile gelse 5. haftada istifa etmek zorunda kalır. Bu kadar da emin konuşuyorum. Fatih Terim'in alaşağı edemeyeceği bir yabancı hoca yok bu ligde.

He "Bu ülkede yabancı hocalar ne zaman başarılı olur?" diye soracak olursanız "Düzgün bir futbol iklimine sahip olduktan sonra" diye cevap verebilirim. Fatih Terim'i çok ama çok severim zaten bilen bilir. Ama bu ülke futboluna büyük bir kötülüğü var. Bu da bugünkü çarpık Türk futbol sistemini yazan adam Fatih Terim'dir. Hikayeyi her sezon kendi yazıp kendi oynuyor ve sonunda da kazanan doğal olarak o ve biz oluyoruz. Diğer teknik adamları ve diğer takımları her sezon sonunda figüran gibi gösteriyor. Geçen sezonu saymıyorum çünkü olağanüstü şartlar baş gösterdi. Yoksa biz geçen sezonki Beşiktaş maçını da Çaykur Rizespor maçını da alırdık ve emin adımlarla ilerlerdik şampiyonluğa.

Son düzenleme:
Üst Alt